Резултат писменог испита – Материјали I
Резултати писменог дијела испита одржаног 16. 2. 2023. год.
Презиме и име | Индекс | Бодови | |
1. | Кончар Михаило, | 10362 | 18 |
2. | Гламочић Ведрана, | 10380 | 26 |
3. | Бањац Тамара, | 10397 | НПП |
4. | Жарић Богдан, | 10398 | 18 |
5. | Петковић Саша, | 10431 | НПП |
6. | Васић Синиша, | 10434 | НПП |
7. | Зубић Марко, | 10435 | НПП |
8. | Луч Мартина, | 10436 | 6 |
9. | Јаничић Лука, | 10437 | 14 |
10. | Јевтић Стефан, | 10439 | НПП |
11. | Пеленгић Драган, | 10440 | 23 |
12. | Косовац Симо, | 10442 | НПП |
13. | Симаковић Емилија, | 10443 | 14 |
14. | Бојановић Сандра, | 10444 | 20 усл |
15. | Топић Данило, | 10445 | 19 усл |
16. | Беговић Амина, | 10446 | 27 |
17. | Дошен Јелена, | 10449 | 5 |
18. | Тодоровић Ана, | 10452 | НПП |
19. | Мишковић Александар, | 10453 | 19 усл |
20. | Вуковић Минела, | 10454 | 13 |
21. | Крунић Милан, | 10455 | НПП |
22. | Стајић Даниел, | 10456 | 3 |
23. | Кременовић Теодора, | 10458 | НПП |
24. | Биркнер Драгана, | 10463 | НПП |
25. | Дубичанац Анел, | 10466 | НПП |
26. | Поповић Кристијан, | 10470 | 21 усл |
27. | Малкић Лука, | 10472 | 16 |
28. | Чолић Нада, | 10474 | НПП |
29. | Гогић Кристијан, | 10476 | 20 усл |
30. | Вујчић Милан, | 10479 | 27 |
31. | Јанковић Игор, | 10482 | НПП |
32. | Чамбер Давид, | 10484 | 19 усл |
33. | Тица Давид, | 10485 | НПП |
34. | Малишановић Драган, | 10488 | 18 |
35. | Павловић Борислав, | 10489 | 20 усл |
36. | Ћусо Ђорђе, | 10490 | НПП |
37. | Карановић Дарко, | 10492 | 14 |
38. | Злојутро Немања, | 10496 | НПП |
39. | Гламочак Марко, | 10497 | 16 |
40. | Панић Милош, | 10498 | НПП |
41. | Милијаш Марко, | 10500 | НПП |
42. | Самарџија Данијел, | 10503 | НПП |
43. | Каламанда Јована, | 10507 | НПП |
44. | Баралић Стефан, | 10510 | НПП |
45. | Петрић Ђорђе, | 10511 | 16 |
46. | Петковић Александар, | 10514 | 23 |
47. | Остојић Михаел, | 10516 | НПП |
48. | Божичић Синиша, | 10520 | НПП |
49. | Росић Никола, | 10521 | НПП |
50. | Јанковић Младен, | 10522 | 17 |
51. | Панинчић Данило, | 10523 | НПП |
52. | Кусић Филип, | 10532 | 6 |
53. | Радишковић Ђорђе, | 10533 | 2 |
54. | Новаковић Данило, | 10535 | 0 |
55. | Милутиновић Дејан, | 10536 | 13 |
56. | Јовановић Срђан, | 10537 | 3 |
57. | Калаба Марко, | 10538 | 16 |
58. | Пајић Стефан, | 10539 | НПП |
59. | Ерак Срђан, | 10540 | 12 |
60. | Зечевић Драго, | 10541 | 18 |
61. | Пулјић Игор, | 10546 | 6 |
62. | Нешуст Лејла, | 10547 | НПП |
63. | Бртан Винко, | 10550 | НПП |
64. | Бешир Драгана, | 10554 | 6 |
Напомена уз резултате:
НПП – није приступио/ла писменом дијелу испита.
усл – студенти на усменом дијелу испита раде и задатке који су елиминаторни за даљи ток усменог испита.
На овом року, писмени дио испита положили су студенти који су остварили 21 и више бодова или се позивају условно.
Студенти који су прошли условно, на усменом дијелу испита раде и задатке који су елиминаторни за даљи ток усменог испита.
Увид у радове могућ је у Лабораторији за заваривање у уторак 21. 2. 2023. год. од 12 часова.
Усмени дио испита одржаће се у Лабораторији за заваривање.
На усмени дио испита позивају се:
у сриједу 22. 2. 2023. год. од 10 часова
Презиме и име | Индекс | |
1. | Гламочић Ведрана, | 10380 |
2. | Петковић Саша, | 10431 |
3. | Васић Синиша, | 10434 |
4. | Зубић Марко, | 10435 |
5. | Јевтић Стефан, | 10439 |
6. | Пеленгић Драган, | 10440 |
7. | Косовац Симо, | 10442 |
8. | Бојановић Сандра, | 10444 |
9. | Топић Данило, | 10445 |
10. | Беговић Амина, | 10446 |
11. | Мишковић Александар, | 10453 |
12. | Крунић Милан, | 10455 |
13. | Кременовић Теодора, | 10458 |
14. | Биркнер Драгана, | 10463 |
15. | Дубичанац Анел, | 10466 |
16. | Поповић Кристијан, | 10470 |
17. | Чолић Нада, | 10474 |
18. | Гогић Кристијан, | 10476 |
у четвртак 21.02.2023. год. од 10 часова
Презиме и име | Индекс | |
1. | Вујчић Милан, | 10479 |
2. | Јанковић Игор, | 10482 |
3. | Чамбер Давид, | 10484 |
4. | Тица Давид, | 10485 |
5. | Павловић Борислав, | 10489 |
6. | Ћусо Ђорђе, | 10490 |
7. | Злојутро Немања, | 10496 |
8. | Панић Милош, | 10498 |
9. | Милијаш Марко, | 10500 |
10. | Самарџија Данијел, | 10503 |
11. | Каламанда Јована, | 10507 |
12. | Баралић Стефан, | 10510 |
13. | Петковић Александар, | 10514 |
14. | Остојић Михаел, | 10516 |
15. | Божичић Синиша, | 10520 |
16. | Росић Никола, | 10521 |
17. | Панинчић Данило, | 10523 |
18. | Бртан Винко, | 10550 |