info [at] mf.unibl.org

+387 (0)51 433 000

Распоред предавања

Прва година

 СЕМЕСТАР I (Од 24. 2. 2020. До 5. 6. 2020. Године)

Вријеме

Понедјељак

Уторак

Сриједа

Четвртак

Петак

8.15

Материјали II
В – (Г3+Г4) – Амф.

МАТЕМАТИКА II
П – (Г1+Г2) - Амф.
Производне технологије
В – Г4 - С11

МАТЕМАТИКА II
П – (Г3+Г4) - Амф.
Отпорност материјала
В – (Г1+Г2) - С11

Математика II
В – Г2 - Амф.
Отпорност материјала
В – (Г3+Г4) - С11

9.15

МЕХАНИКА II
П – Амф.

Материјали II
В – (Г3+Г4) – Амф.

МАТЕМАТИКА II
П – (Г1+Г2) - Амф.
Производне технологије
В – Г4 - С11

МАТЕМАТИКА II
П – (Г3+Г4) - Амф.
Отпорност материјала
В – (Г1+Г2) - С11

Математика II
В – Г2 - Амф.
Отпорност материјала
В – (Г3+Г4) - С11

10.15

МЕХАНИКА II
П – Амф.

МАТЕРИЈАЛИ I
П – Амф.

МАТЕМАТИКА II
П – (Г1+Г2) - Амф.

МАТЕМАТИКА II
П – (Г3+Г4) - Амф.
Отпорност материјала
В – (Г1+Г2) - С11

Математика II
В – Г2 - Амф.
Отпорност материјала
В – (Г3+Г4) - С11

11.15

МЕХАНИКА II
П – Амф.

МАТЕРИЈАЛИ I
П – Амф.

Математика II
В – Г3 - Амф.
Производне технологије
В – Г1 - С21

ПРОИЗВОДНЕ ТЕХНОЛОГИЈЕ
П – Амф.

Математика II
В – Г1 - Амф.
Производне технологије
В – Г2 - С11

12.15

МЕХАНИКА II
П – Амф.

Математика II
В – Г3 - Амф.
Производне технологије
В – Г1 - С21

ПРОИЗВОДНЕ ТЕХНОЛОГИЈЕ
П – Амф.

Математика II
В – Г1 - Амф.
Производне технологије
В – Г2 - С11

13.15

ОТПОРНОСТ МАТЕРИЈАЛА
П – Амф.

Математика II
В – Г3 - Амф.

Математика II
В – Г1 - Амф.

14.15

Материјали II
В – (Г1+Г2) - Амф.
Производне технологије
В – Г3 - С11

ОТПОРНОСТ МАТЕРИЈАЛА
П – Амф.

Математика II
В – Г4 - Амф.

15.15

Материјали II
В – (Г1+Г2) - Амф.
Производне технологије
В – Г3 - С11

ОТПОРНОСТ МАТЕРИЈАЛА
П – Амф.

Математика II
В – Г4 - Амф.

16.15

Математика II
В – Г4 - Амф.

Легенда:

П – ПРЕДАВАЊА, В – вјежбе
Амф. – Амфитеатар; С11 и С21 – салe на првом спрату Блок А
Г1 – Г4 – групе за предавања и вјежбе формиране су према бројевима индекса

У првој седмици наставе одржавају се ПРЕДАВАЊА и ВЈЕЖБЕ према објављеном распореду.

Распоред наставе за студенте Машинског факултета – предмет СПОРТ, љетњи семестар 2019/20.

Понедјељак

Сриједа

Четвртак

Петак

Пливање
доц. др Горан Пашић
(Градски базен)
13.00 – 14.00
14.00 – 15.00

Дворански спортови
мр Александар Пајкић, в. асс
14.45 – 16.15

Спортско пењање
доц. др Жељко Вукић
(ПК Екстрим - кампус)
14.15 – 15.45

 Пливање
доц. др Горан Пашић
(Градски базен)
13.00 – 14.00
14.00 – 15.00

Фитнес
мр Саша Марковић, в. асс
(кабинет 28)
14.45 – 16.15

Фитнес
доц. др Николина Гердијан
(кабинет 28)
14.15 – 15.45

Обавезна опрема:
За Пливање: капа за косу, гаћице (М) и костим (Ж) за купање.
За активности Дворански спортови, Фитнес и Спортско пењање:
Спортска опрема (намјенска спорстка обућа, мајица, шорц, тренeрка, хеланке)

  1. Планинарење и логоровање, Н.П. Сутјеска, 7 дана, 6 – 13 јула 2020.
  2. Периодична пјешачења, Бања Лука

 

Додатне активности (за тачку 1. обавезна најава на +387 51 312-280, секретаријат ФФВиС)