info [at] mf.unibl.org

+387 (0)51 433 000

Распоред предавања

Прва година

 СЕМЕСТАР I (Од 5. 10. 2020. до 15. 1. 2021. године)

Посљедња измјена: 16. 10. 2020.

Вријеме

Понедјељак

Уторак

Сриједа

Четвртак

Петак

8.15 - 9.45

ИНЖЕЊЕРСКА ГРАФИКА

П - Г1 - Амф.

Материјали I

В - Г1 - Амф.

МАТЕМАТИКА I

П – Г1 - Амф.

Математика I

В – Г1 - Амф.

Техничка физика

В - Г1 - Амф.

9.45 - 10.15

ПАУЗА

ПАУЗА

ПАУЗА

ПАУЗА

ПАУЗА

10.15 - 11.45

МАТЕРИЈАЛИ I

П - Г1 - Амф.

МЕХАНИКА I

П - Г1 - Амф.

Инжењерска графика

В - Г1 - Амф.

Механика I

В - Г1 - Амф.

Техничка физика

В - Г2 - Амф.

11.45 - 12.30

ПАУЗА

ПАУЗА

ПАУЗА

ПАУЗА

ОТПОРНОСТ МАТЕРИЈАЛА

- испит - 9. и 23.10.2020.

12.15-15.15

ПРОИЗВОДНЕ ТЕХНОЛОГИЈЕ

- испит - 16.10.2020.

12.30-14.00

12.30 - 14.00

ИНЖЕЊЕРСКА ГРАФИКА

П - Г2 - Амф.


Материјали IВ - Г2 - Амф.

МАТЕМАТИКА I

П – Г2 - Амф.

Математика I

В – Г2 - Амф.

14.00 - 14.30

ПАУЗА

ПАУЗА

ПАУЗА

ПАУЗА

14.30 - 16.00

МАТЕРИЈАЛИ I

П - Г2 - Амф.

МЕХАНИКА I

П - Г2 - Амф.

Инжењерска графика

В - Г2 - Амф.

Механика I

В - Г2 - Амф.

ТЕХНИЧКА ФИЗИКА

П - Г1 - Амф.

17.30 - 19.00

Text

МАТЕМАТИКА 1

- испит - 5. и 19.10.2020.

17.20-19.30

ТЕХНИЧКА ФИЗИКА

- испит - 12.10.2020.

17.20-19.30

ИНЖЕЊЕРСКА ГРАФИКА

- испит - 6. и 20.10.2020.

17.20-19.30

МАТЕРИЈАЛИ 1

- испит - 13.10.2020.

17.20-19.30

МАТЕМАТИКА 2

- испит - 7. и 21.10.2020.

17.20-19.30

МЕХАНИКА 1

- испит - 14.10.2020.

17.20-19.30

МЕХАНИКА 2

- испит - 8. и 22.10.2020.

17.20-19.30

МАТЕРИЈАЛИ 2

- испит - 15.10.2020.

17.20-19.30

ПАУЗА

ТЕХНИЧКА ФИЗИКА

П - Г2 - Амф.

Легенда:

П – ПРЕДАВАЊА, В – вјежбе
Амф. – Амфитеатар; Г1 и Г2 – групе за предавања и вјежбе формиране су према бројевима индекса

Напомена:
Термини за одржавање спортских активности биће накнадно објављени.

У првој седмици наставе одржавају се само ПРЕДАВАЊА, у терминима вјежби реализују се предавања према распореду.

Распоред наставе за студенте Машинског факултета – предмет СПОРТ, љетњи семестар 2019/20.

Понедјељак

Сриједа

Четвртак

Петак

Пливање
доц. др Горан Пашић
(Градски базен)
13.00 – 14.00
14.00 – 15.00

Дворански спортови
мр Александар Пајкић, в. асс
14.45 – 16.15

Спортско пењање
доц. др Жељко Вукић
(ПК Екстрим - кампус)
14.15 – 15.45

 Пливање
доц. др Горан Пашић
(Градски базен)
13.00 – 14.00
14.00 – 15.00

Фитнес
мр Саша Марковић, в. асс
(кабинет 28)
14.45 – 16.15

Фитнес
доц. др Николина Гердијан
(кабинет 28)
14.15 – 15.45

Обавезна опрема:
За Пливање: капа за косу, гаћице (М) и костим (Ж) за купање.
За активности Дворански спортови, Фитнес и Спортско пењање:
Спортска опрема (намјенска спорстка обућа, мајица, шорц, тренeрка, хеланке)

  1. Планинарење и логоровање, Н.П. Сутјеска, 7 дана, 6 – 13 јула 2020.
  2. Периодична пјешачења, Бања Лука

 

Додатне активности (за тачку 1. обавезна најава на +387 51 312-280, секретаријат ФФВиС)