info [at] mf.unibl.org

+387 (0)51 433 000

Огласна табла

Испит одржан 7. 5. 2021. Положили су:
Марина Тодоровић, 60
Милева Милановић, 55
Данијел Бошњак, 50
Ристо Грмуша Шукало, 50
Дејан Вујасин, 50
Ђорђе Коларевић, 50
Снежана Тошић, 50
Јелена Вујичић, 45 – условно
Немања Штековић, 45 – условно
Милан Малетић, 45 – условно
Саша Макарић, 45 – условно
Студенти који желе више информација о свом раду могу да се јаве путем електронске поште до уторка, 18. маја.
Резултати писменог дијела априлског рока (5. 5. 2021) испита Интегрални дио су положили (инт макс. – 60 бодова: Т1, Т2 – 30 бодова):
10173 Вујасин Дејан, 57
10198 Тошић Снежана, 54
10149 Лазар Радић, 47
10034 Тица Тамара, 44
10025 Јована Гвоздерац, 39
10017 Никола Јеремић, 35
10179 Бојана Милошевић, 39
10080 Бабић Маријана, 37
10175 Милица Лажетић, 35
10006 Стефан Жујић, 34
10193 Татјана Мајкић, 30
10169 Николина Ћорић, 2. дио признат – 18/30; допуна 1. дио
10177 Мануел Антешевић, 1. дио признат – 19/30; допуна 2. дио
9765 Тихомир Илијашевић, 1. дио признат – 23/30; допуна 2. дио
Положен 2. дио (макс. 30):
10126 Драженко Малешевић, 26
10167 Никола Шобот, 23
10144 Недељко Шавија, 22
10165 Сњежана Петковић, 20
10022 Дејан Бјељац, 16
10221 Стево Шувара, 16
10134 Дејан Маврак, 15
Остали студенти нису задовољили. Студенти који имају допуну 1. или 2. дијела дужни су доћи у понедјељак 17. 5. 2021. у 15 сати у кабинет предметног асистента (радиће се допуна тог дијела тада). Увид у радове је у понедјељак 17. 5. 2021. у 14.30. Усмени дио испита је у петак 28. 5. 2021. у 12 сати у рачунарској сали.
Резултати првог колоквијума одржаног 13. 5. 2021. године
Кузмић Маријана, 10/10
Лазић Угљеша, 10/10
Ступар Жељко, 10/10
 
На захтјев студената, завршни испит одржаће се у уторак 18. 5. 2021. у 14.30, умјесто претходно заказаног термина 14. 5. 2021.
Резултати усменог дијела испита одржаног 12. 5. 2021. године
Слободан Грујичић, 9
Ђорђе Јовановић, 6
Давид Радукић, 6
Драшко Ђурић, 6
Упис оцјена у понедјељак, 17. 5. 2021. у 14.30.
Резултати првог колоквијума одржаног 12. 5. 2021.
Ристо Грмуша Шукало, 12,5/21
Борис Хрваћанин, 8/21
Недељко Стеванић, 5/21
На усмени испит биће одржан у среду 19. 5. 2021. године, амфитеатар у 16.00 часова и позивају се следећи студенти:
10232 Мисирача Љиљана
10235 Вујић Стефан
10250 Јанковић Младен
10265 Поповић Лука
10267 Гаврановић Дејан
10277 Ђукановић Иван
10311 Бабић Алекса
10331 Јокић Стана
Напомена: Ако се неко од студената пријавио за усмени испит, а нема га на списку, нека се јави предметном наставнику у среду 19. 5. 2021. године, у 16.00 часова.
Резултати првог колоквијума, 12. 5. 2021.
Тешић Татјана, 13/20
Лончар Стефан, 11/20
Испит положили су сљедећи студенти:
9978 Љевар Срђан, 62 оцјена (7)
9020 Убовић Новак, 54 оцјена (6)
Упис оцјена и увид у радове је у петак 14. 5. у 9.00 у кабинету 1317 (III спрат) на ЕТФ-у.
Резултати писменог испита – 10. април 2021.
9998 Карановић Слободан, 13/24
10010 Радукић Давид, 12/24
10037 Бранковић Никола, 13/24
Радови се могу прегледати код предметног асистента, у четвртак (13. 5. 2021) од 13.45 до 15.00. Усмени испит из Машинских елемената 1, Машинских елемената 2 и Машинских конструкција одржаће се 18. 5. 2021. године (уторак) од 14.00 у сали 21.
Усмени испит ће бити одржаће 18. 5. 2021. године (уторак) од 14.00 у сали 21.
Усмени испит ће бити одржаће 18. 5. 2021. године (уторак) од 14.00 у сали 21.
Обавјештавају се студенти који су остварили услов за излазак на завршни (усмени) испит да ће се испит одржати у петак, 14. 5. 2021. године у Лабораторији за технологију пластичности и обрадне системе, са почетком у 12.15 часова.
Резултати писменог дијела испита одржаног 10. 5. 2021. године
Ратко Марјановић, 6
Николина Бајић, 6
Упис оцјена у сриједу, 12. 5. 2021. године у 14.00.  
Писмени испит од 5. 5. 2021. положили су:
Милан Тепић, 16/30
Срђан Милинковић, 16/30
Студенти могу погледати своје радове у четвртак од 11 до 15 сати. Усмени испит одржаће се у петак, 14. 5. 2021. у 11 сати
Обавјештавају се студенти који су остварили услов за излазак на завршни (усмени) испит да ће се испит одржати у петак, 14. 5. 2021. године у Лабораторији за технологију пластичности и обрадне системе, са почетком у 12.15 часова.
Oбавјештавају се студенти који су остварили услов за излазак на завршни (усмени) испит да ће се испит одржати у петак, 14. 5. 2021. године у Лабораторији за технологију пластичности и обрадне системе, са почетком у 12.15 часова.
Резултати писменог дијела испита одржаног 10. 5. 2021. Први тест
Марко Каран, 18/21
Други тест
Бранислав Јокић, 19/24
 
Писмени испит одржан 6. 5. 2021. задовољили су:
Зеленика Далибор, 10079 2/3
Условно задовољили
Штековић Немања, 10123 1,4/3
Тица Тамара, 10024 1,4/3
Лазић Сара, 10209 1,4/3
Радови се могу погледати у уторак 11. 5. 2021. у 12.00. Завршни испит одржаће се у петак 14. 5. 2021. у 14.00, сала 19.
Резултати писменог дијела испита одржаног дана 5. 5. 2021. су:
Владимир Малетић, 9570 26/35
Писмени испит одржан 4. 5. 2021.  године, положили су сљедећи студенти:
Бабић Алекса, 10311 73
Вујић Стефан, 10235 68
Поповић Лука, 10265 65
Јанковић Младен, 10250 61
Мисирача Љиљана, 10232 51
За увид у радове обратити се мејлом предметном асистенту.
Резултати првог колоквијума одржаног 7. 5. 2021. године
Презиме и име Број индекса Бодови (макс. 25)
Живковић Борис, 9625 20
Марковић Срђан, 10095 25
Тимарац Бојан, 10109 25
Колоквијум су положили студенти који су имали 13 или више бодова.
Резултати практичног испита одржаног 4. 5. 2021. године
Р. бр. Презиме и име Број индекса I дио (макс. 30) II дио (макс. 30)
1. Бабић Маријана 10080 11 /
2. Дерајић Јована 9840 0 /
3. Ђукић Александар 9386 0 0
4. Жујић Стефан 10006 13 /
5. Кандић Милан 10136 17 /
6. Колоња Андреј 10118 / 10
7. Макарић Саша 10116 0 0
8. Малешевић Драженко 10126 0 0
9. Радукић Давид 10010 / 24
10. Стојановић Павле 10077 0 0
11. Тепић Милан 9917 15 /
12. Хантал Стефан 10041 0 0
13. Шавија Недељко 10144 0 0
14. Шобот Дуња 10046 0 0
15. Штековић Немања 10123 0 0
Усмени испит одржаће се у сриједу, 12. 5. 2021. године у 16.00 часова у Рачунарском центру Машинског факултета. Усменом испиту могу приступити студенти који су на оба дијела остварили по 16 или више бодова.
Остварени бодови студента на писменом дијелу испита су:
Мирна Савић, 9092 35/48
Митар Маричић, 9397 25/48
Невена Савановић, 9021 36/48
Студенти могу доћи на увид у радове у уторак (11. мај) од 14 до 16 часова.
Резултати првог колоквијума одржаног 7. 5. 2021.
Марија Кондић, 85/100
Бојана Мазалица, 52/100
Напомене: Студенти могу радове погледати у уторак, 5. 21. у 13.00 часова.
Резултати писменог дијела испита одржаног дана 6. 5. 2021. су:
Душко Дошен, 9683 21/24
Усмени дио испита одржаће се у понедјељак у 11 часова
Први колоквијум одржан 6. 5. положили су сљедећи студенти:
Срђан Вујасин, 85
Слободан Грујичић, 75
Оливер Мирковић, 75
Јелена Аџић, 75
Александра Бањац, 70
Игор Танасић, 62
Алекса Станковић, 60
Драган Гаковић, 53
Ања Ђукић, 50
Николина Ћорић, 50
Студенти који имају упит у вези са својим радом се могу јавити асистентима путем е-адресе у петак 7. 5. до 14 часова.
Завршни испит одржан 5. 5. 2021. положили су:
Јуришић Андреј, 10076 бодова 64 оцјена 7
Ћутковић Сара, 10224 бодова 68 оцјена 7
Живковић Душан, 10195 бодова 71 оцјена 8
Резултати првог теста одржаног 4. 5. 2021. год.
1. Кучинар Ана, 10229 19
2. Мисирача Љиљана, 10232 14
3. Милетић Миленко, 10238 12
4. Ритан Никола, 10240 16
5. Јотановић Николина, 10241 0
6. Аџић Јелена, 10242 20
7. Модрушан Игор, 10244 4
8. Ивановић Даниел, 10251 17
9. Дука Игор, 10255 5
10. Шавија Марко, 10258 3
11. Митровић Стефан, 10259 15
12. Судар Никола, 10260 7
13. Ђурић Ђорђе, 10261 3
14. Грујичић Слободан, 10262 20
15. Смајић Един, 10263 6
16. Поповић Лука, 10265 5
17. Ђурић Драшко, 10266 17
18. Савић Николина, 10268 9
19. Маричић Уна, 10269 17
20. Ступар Стефан, 10274 5
21. Кузмановић Јован, 10275 7
22. Лукић Слађана, 10276 9
23. Радинковић Владимир, 10286 1
24. Ђурановић Недељко, 10290 4
25. Благојевић Никола, 10291 2
26. Марјанац Милан, 10293 17
27. Јотановић Стефан, 10295 15
28. Мичета Михаило, 10296 13
29. Власенко Зорана, 10297 0
30. Бабић Владимир, 10298 3
31. Јагузовић Лука, 10299 3
32. Пејаковић Алекса, 10300 6
33. Кочић Јована, 10301 12
34. Бујак Игор, 10305 0
35. Митровић Јовица, 10307 16
36. Крагуљ Владана, 10308 7
37. Кнежевић Саша, 10309 0
38. Бабић Алекса, 10311 2
39. Панић Новак, 10313 16
40. Симић Ђорђе, 10315 4
41. Станковић Огњен, 10316 4
42. Ковачевић Петар, 10317 15
43. Салата Марко, 10328 0
44. Станковић Алекса, 10332 0
45. Хајдер Ружица, 10155 16
46. Регода Саша, 10162 3
47. Јовановић Ђорђе, 10197 10
Прошли су студенти који су остварили 11 и више бодова. Увид у радове могућ је у понедјељак 10. 5. 2021. од 12 часова.
Писмени испит од 26. 4. 2021.
Милорад Милановић, 60/100
Усмени испит одржаће се у уторак, 11. маја 2021. у 11 сати.
Писмени испит од 28. 4. 2021.
Александар Проле, 20/30
Усмени испит одржаће се у понедјељак, 10. маја у 13 сати.
Испит одржан 28. 4. 2021. Положили су:
Алекса Ђурић, 55
Марко Шавија, 48 – условно
Марија Криваја, 45 – условно
Студенти који желе више информација о својим радовима могу да се обрате асистентима преко е-адресе.  
Резултати практичног испита одржаног 4. 5. 2021. године
Презиме и име Број индекса Пројекат (макс. 15) Колоквијум (макс. 50)
Стојаковић Милош, 9618 15 30
 
Обавјештавају се студенти, да се испит предвиђен за 8. 5. 2021. године (субота) у 9 часова, помјера на 11. 5. 2021. године (уторак) у 9 часова.
Обавјештавају се студенти, да се испит предвиђен за 8. 5. 2021. године (субота) у 9 часова, помјера на 11. 5. 2021. године (уторак) у 9 часова.
Обавјештавају се студенти, да се испит предвиђен за 8. 5. 2021. године (субота) у 12 часова, помјера на 11. 5. 2021. године (уторак) у 11 часова.
Резултати  писменог дијела испита одржаног 4. 5. 2021. су:
9238 Анђела Михајловић, 22/40
8964 Јелена Рудоњић, 27/40
Радови се могу погледати сриједом од 13 до 14 часова. Рок за предају семинарских радова за студенте који положе писмени дио испита је 14 дана од дана објаве резултата писменог дијела испита.  
Резултати писменог дијела испита одржаног 29. 4. 2021.
Милан Малетић, 15/25
Резултати писменог дијела испита одржаног 29. 4. 2021. I колоквијум
Име и презиме Број бодова задаци Број бодова теорија Број бодова укупно
Ристо Грмуша Шукало, 16/16 12/16 28/32
Татјана Ковачевић, 13/16 15/16 28/32
Недељко Стеванић, 13/16 15/16 28/32
Сара Радишић, 12/16 16/16 28/32
Борис Хрваћанин, 7/16 12,5/16 19,5/32
Напомена: Студенти који имају освојених мање од 50 % (теорије или задатака) морају поново полагати писмени дио испита. Радови се могу погледати у четвртак 6. 5. у 9 часова код предметног асистента.
Резултати писменог дијела испита одржаног 29. 4. 2021.
Карановић Слободан, 40/50
Стојић Синиша, 31/50
Кељалић Нејра, 26/50
Васић Маријана, 25/50
Стјепановић Бранка, 21/50
Благојевић Тамара, 21/50
Дујаковић Марко, 16/50
Игњатић Виолета, 7/50
Аџић Владан, 6/50
Напомена: Студенти који имају освојених мање од 50 % бодова, морају поново полагати писмени дио испита. Писмени дио испита важи до 29. 5. 2021. године, након тога се поништава. Усмени дио испита ће се одржати у договору са предметним професором. Радови се могу погледати код предметног асистента у четвртак 6. 5. у 9 часова.
Писмени дио испита, заказан за петак 10. 5. 2021. одржаће се у уторак 18. 5. 2021. са почетком у 16.30 часова, у амфитеатру.
Писмени дио испита, заказан за петак 7. 5. 2021. одржаће се у уторак 18. 5. 2021. са почетком у 16.30 часова, у амфитеатру. Студенти који желе изаћи на испит су обавезни да се јаве предметном асистенту на његову електронску адресу до петка 14. 5. 2021.
Први колоквијум одржаће се у уторак 18. 5. 2021. са почетком у 16.30 часова, у амфитеатру. Студенти који желе изаћи на колоквијум су обавезни да се јаве предметном асистенту на његову електронску адресу до петка 14. 5. 2021.    
Писмени дио испита, заказан за петак 7. 5. 2021. одржаће се у уторак 18. 5. 2021. са почетком у 16.30 часова, у амфитеатру.
Први колоквијум одржаће се у уторак 18. 5. 2021. са почетком у 16.30 часова, у амфитеатру. Студенти који желе изаћи на колоквијум су обавезни да се јаве предметном асистенту на његову електронску адресу до петка 14. 5. 2021.
Писмени дио испита, заказан за суботу 8. 5. 2021. одржаће се у уторак 18. 5. 2021. са почетком у 16.30 часова, у амфитеатру.
Предавања биће одражана у петак 7. 5. 2021. године у времену од 13 до 17 часова.
Предавања биће одражана у петак 7. 5. 2021. године у времену од 8 до 12 часова, студијски програми ПМ, ИМ, ЗНР.
Резултати теста (цврчак) рађеног 29. 4. 2021. можете погледати преузимањем документа.
На молбу студента завршни испит помјера се за понедјељак 10. 5. са почетком у 11 сати.
На молбу студента завршни испит помјера се за понедјељак 10. 5. са почетком у 11 сати.
Резултати писменог дијела испита одржаног 29. 4. 2021.
Бојан Чавић, 27/50
Далиборка Малић, 10/50
Напомена: Студенти који имају освојених мање од 50 % бодова, морају поново полагати писмени дио испита. Радови се могу погледати код предметног асистента у уторак 4. 5. у 11 часова.
Резултати теста рађеног 28. 4. 2021. Тест I
Јовица Ђурђевић, 15/25
Тест II
Јовица Ђурђевић, 11/15
Радови се могу погледати код предметног асистента у уторак 4. 5. у 11 часова.
Први колоквијум одржан 28. 4. 2021.
Радован Јалић, 24/25
Зорана Мијић, 23/25
Бобан Велага, 23/25
Никола Радовановић, 23/25
Данијела Смиљанић, 21/25
Драгана Васић, 20/25
Први колоквијум биће одржан у уторак, 4. 5. 2021. године у 13.00 часова, у амфитеатру.
Резултати писменог испита од 26. 4. 2021. године су:
Немања Латиновић, 17/25
Немања Ђурђевић, 14/25
Усмени испит одржаће се у уторак, 4. маја 2021. у 11 сати.
Резултати писменог испита од 26. 4. 2021. године су:
Рајко Цвијетић, 18/30
Саша Радонић, 18/30
Бранко Марјановић, 17/30
Ана Гвозден, 16/30
Бојана Колунџија, 15/30
Усмени испит одржаће се у уторак, 4. маја 2021. у 11 сати.
Резултати писменог дијела испита одржаног 29. 4. 2021.
1. 10234 Чакаревић Лука, 22 условно
2. 10241 Јотановић Николина, 12
3. 10243 Јоргић Елеонора, 28
4. 10247 Сарајлић Рајко, 11
5. 10248 Њежић Милан, Није приступо
6. 10252 Јањић Стефан, 19
7. 10253 Азарић Сергеј, 14
8. 10255 Дука Игор, Није приступо
9. 10257 Вучић Ђорђе, Није приступо
10. 10258 Шавија Марко, Није приступо
11. 10264 Вучић Тихомир, 24
12. 10267 Гаврановић Дејан, Није приступо
13. 10270 Перишић Раде, 26
14. 10275 Кузмановић Јован, Није приступо
15. 10277 Ђукановић Иван, 18
16. 10279 Ковачевић Тијана, 12
17. 10282 Убовић Марко, 14
18. 10283 Шетка Стеван, 9
19. 10284 Слијепчевић Сара, 16
20. 10286 Радинковић Владимир, 18
21. 10287 Шиљак Филип, Није приступо
22. 10288 Којић Петар, 23 условно
23. 10289 Драшко Александар, 25
24. 10291 Благојевић Никола, 23 условно
25. 10292 Тодорић Жељко, 11
26. 10297 Власенко Зорана, 6
27. 10298 Бабић Владимир, 22
28. 10301 Кочић Јована, Није приступо
29. 10305 Бујак Игор, 18
30. 10308 Крагуљ Владана Није приступо
31. 10309 Кнежевић Саша, 12
32. 10314 Кременовић Алекса, 17
33. 10315 Симић Ђорђе, Није приступо
34. 10321 Тодић Александар, Није приступо
35. 10322 Пебић Јован, Није приступо
36. 10328 Салата Марко, 19
37. 10332 Станковић Алекса, 12
За пролазак на писменом дијелу испита потребно је остварити минимално 20 бодова и урадити бар 4 задатка: На усмени дио испита позивају студенти који су се електронски пријавили испитни термин и:
  • преко колоквијума положили оба теста
  • на интегралном писменом условно положили
  • на интегралном писменом остварили довољан број бодова за пролаз.
Увид у радове могућ је у уторак 4. 5. 2021. у Лабораторији за заваривање од 11 до 12 часова. Усмени дио испита одржаће се у Лабораторији за заваривање у сриједу 12. 5. 2021. год. са почетком од 10.00 часова.   На усмени се позивају:
10234 Чакаревић Лука
10243 Јоргић Елеонора
10248 Њежић Милан
10255 Дука Игор
10257 Вучић Ђорђе
10258 Шавија Марко
10264 Вучић Тихомир
10267 Гаврановић Дејан
10270 Перишић Раде
10275 Кузмановић Јован
10287 Шиљак Филип
10288 Којић Петар
10289 Драшко Александар
10291 Благојевић Никола
10298 Бабић Владимир
10301 Кочић Јована
10308 Крагуљ Владана
10315 Симић Ђорђе
 
Резултати писменог испита одржан 26. априла 2021. Нико од кандидата није положио. Радови се могу прегледати код предметног асистента у уторак 4. 5. 2021. од 13.00 до 15.00.
Резултати завршног испита одржаног 27. априла 2021. Списак студената који су положили:
10293 Марјанац Милан, 24/40 Седам (7)
10296 Мичета Михаило, 27/40 Осам (8)
10259 Митровић Стефан, 32/40 Девет (9)
10239 Цвијић Небојша, 30/40 Шест (6)
10232 Мисирача Љиљана, 26/40 Шест (6)
Предаја индекса за упис оцјена и преглед радова је у уторак 4. 5. 2021. од 13.00 до 15.00, код предметног асистента (кабинет А2-22).
Резултат првог колоквијума одржаног 28. 4. 2021.
Татјана Тешић, 12/20
Николина Дринић, 12/20
Стефан Лончар, 12/20
Александра Татић, 11/20
Напоменa: Студенти могу радове погледати у сриједу, 5. 5. 2021. од 13 до 14 часова.  
Резултати првог колоквијума:
Татјана Тешић, 18,5/20
Ристо Грмуша Шукало, 16/20
Борис Хрваћанин, 12/20
Усмени испит одржаће се у сриједу, 5. маја у 9.00 часова.
Резултат првог колоквијума 27. 4. 2021.
Кондић Марија, 13/20
Бојана Мазалица, 10,5/20
На усмени испит позивају се следећи студенти: Уторак 4. 5. 2021. године, амфитеатар у 17.00 часова
8362 Трлуља Стеван
9597 Аџић Владан
9793 Голић Бојан
9841 Бајић Алекса
9843 Стевић Срђан
10055 Јовановић Немања
10059 Амиџић Никола
10115 Јунгић Милана
10116 Макарић Саша
Сриједа 5. 5. 2021. године, амфитеатар у 16.00 часова
10118 Колоња Андреј
10144 Шавија Недељко
10159 Лончар Игор
10166 Сараџић Милица
10167 Шобот Никола
10179 Милошевић Бојана
10181 Вујичић Јелена
10198 Тошић Снежана
10221 Шувира Стево
Напомена: Ако се неко од студената пријавио за усмени испит, а нема га на списку, нека се јави предметном наставнику у уторак 4. 5. 2021. године, у 17.00 часова.
Резултати писменог испита, 27. 4. 2021. Стеванић Недељко,                       10/100. Напоменa: Студенти могу радове погледати у четвртак, 29. 4. 2021. од 8.30 часова.
Писмени испит одржан 22. 4. 2021. задовољили су кандидати:
Бањац Ренато, 10069 1,7/3
условно задовољили:
Вребац Милан, 9908 1,4/3
Ћутковић Сара, 10224 1,4/3
Живковић Душан, 10195 1,4/3
Радови се могу погледати у сриједу 28. 4. 2021. у 12.00 код наставника у кабинету. Завршни испит одржаће се у сриједу  5. 5. 2021. у 14.00, сала 19.
Завршни испит одржаће се у уторак 4. 5. 2021. са почетком у 15 сати.
Завршни испит одржаће се у уторак 4. 5. 2021. са почетком у 15 сати.
Распоред студената по салама за испит 28. 4. Студенти са бројем индекса од 9645 до 10248 писмени испит раде у сали 21. Студенти са бројем индекса од 10253 до 10331 (и остали) писмени испит раде у сали 29.
Испит из предмета који је био заказан за 8. 5. 2021. године, у складу са захтјевом студената, биће одржан у уторак 11. 5. 2021. године у 9.00 часова у Лабораторији за моторе и возила.
Резултати првог колоквијума одржаног 23. 4. 2021. су сљедећи:
Ступар Жељко, 18,0/20
Лазић Угљеша, 17,6/20
Кузмић Маријана, 15,0/20
Јокић Дајана, 10,0/20
Радман Недељка, 7,5/20
Стави напомену да се радови могу погледати у кабинету предметног наставника.
Усмени испит биће одржан 19. 5. (сриједа) у 14 часова.
Усмени испит биће одржан 12. 5. (сриједа) у 14 часова.
Усмени испит  биће одржан 10. 5. (понедјељак) у 14 часова.
Писмени испит одржан 26. 4. 2021. нико није положио. Евентуална питања у вези са радом можете упутити предметним асистентима на е-адресу.
Писмени дио испита положили су:
Маричић Уна, 10269 82 %
Елезовић Фахрудин, 10271 57 %
Јагузовић Лука, 10299 56 %
Ћорић Николина, 10169 51 %
Власенко Зорана, 10297 51 %
Бабић Алекса, 10311 51 %
За увид у радове јавити се предметном асистенту (dijana.djeordjic@mf.unibl.org).
Резултати писменог испита одржаног 19. 4. 2021. год.
Број индекса Студент Број бодова
тест 1 тест 2
10142 Бороденко Милица, 31
10198 Тошић Снежана, 32
10165 Петковић Сњежана, 23,5
10073 Криваја Марија, 16
10218 Пејић Маја, 22,5 27,5
10225 Лендић Борис, 17,5
10134 Маврак Дејан, 13,5 14,5
Максималан број бодова по тесту је 35,00. Довољан број бодова за пролаз по тесту је 17,5. Радови се могу погледати у кабинету предметног асистента у понедјељак, 26. 4. 2021. године од 9.00 до 9.45 часова. Завршни испит за студенте који су положили оба дијела одржаће се у понедјељак, 26. 4.  2021. у 11.00 часова.
Завршни испит ће се одржати у уторак 27. 4. 2021. са почетком у 17.00 у амфитеатру.
Испит у априлском року ће се одржати у сриједу 28. 4. 2021. са почетком у 14 часова. Моле се студенти да сачекају испред амфитеатра.
Писмени испит одржан 21. 4. 2021. године, положили су сљедећи студенти:
Колоња Андреј, 10118 82
Сараџић Милица, 10116 60
Шавија Недељко, 10144 51
За увид у радове јавити на е-адресу предметном асистенту.
Први колоквијум биће одржан у сриједу 5. 5. 2021. године у 17.00 часова у амфитеатру.
Обавјештавају се студенти да ће се предавање одржати у петак, 23. 4. 2021. у Лабораторији за технологију пластичности и обрадне системе са почетком  у 8.15 часова
Позивају се сви студенти који су положили оба колоквијума да се јаве предметном наставнику у сриједу, 21. 4. 2021. у 10.30 часова. Радови са претходног испитног рока се могу погледати у исто вријеме.
Позивају се сви студенти који су положили оба колоквијума да се јаве предметном наставнику у сриједу, 21. 4. 2021. у 11 часова. Радови са претходног испитног рока се могу погледати у исто вријеме.
Апсолвентски рок одржан 14. 4. 2021. Усмени дио испита положили су:
Бранислав Јокић, 7
Љубомир Делић, 6
Михаел Ковачевић, 6
Писмени дио испита нико није положио.
Резултати писменог дијела испита одржаног 1. 4. 2021. Положили су:
Јоканић Борис, дио 1 13/15
Ђурић Милан, дио 1 10/15
Думоњић Данијела, дио 2 12,5/15
Поповић Ванда, дио 2 12/15
Стјепановић Бранка, дио 2 11,5/15
 
Резултати писменог дијела испита одржаног 26. 3. 2021. Положили су:
Ђурић Милан, дио 1 13/15
Радовановић Радослав, дио 1 8/15
Амиџић Горан, дио 2 13/15
Гвозден Ана, дио 2 8,5/15
Колунџија Бојана, дио 2 8,5/15
Радовановић Радослав, дио 2 8,5/15
Лазић Бојан, дио 2 7,5/15
Радонић Саша, дио 2 7,5/15
 
Усмени испит ће се одржати 28. 4. 2021. са почетком у 18.00 часова у амфитеатру.
Резултати писменог дијела испита одржаног 5. 3. 2021. године Писмени дио испита нико није задовољио! Усмени дио испита, за студенте који су раније положили писмени дио, одржаће се у понедјељак 19. 4. 2021. са почетком у 11.00 часова.
Резултати писменог дијела испита одржаног 7. 4. 2021. године Писмени дио испита су задовољили: Кићановић Небојша Марић Јован Ћулум Милан – УСЛОВНО Усмени дио испита, одржаће се у понедјељак 19. 4. 2021. са почетком у 11.00 часова. Напомена: Писмени дио испита важи овај и следећи термин усменог дијела испита!
Резултати писменог испита од 1. 4. 2021.
Сувајчевић Небојша, 20/35
Писмени испит одржаће се у четвртак, 8. 4. 2021. у 12 сати.
Писмени дио одржан 5. 4. 2021. године Писмени дио испита положили су:
Душко Дошен, 17/20
Небојша Сувајчевић, 15/20
Завршни испит одржаће се у договору са предметним наставником.
Резултати писменог дијела испита 5. 4. 2021.
Бојан Чавић, 22/50
Далиборка Малић, 2/50
Напомена: Студенти који имају освојених мање од 50 % бодова, морају поново полагати писмени дио испита. Радови се могу погледати код предметног асистента у уторак 6. 4. у 10 часова.
Резултати испита одржаног 30. 3. 2021. године Шкондрић Ђуро – није положио
Резултати испита одржаног 29. 3. 2021. године Положили су: Бодирога Наташа и Шкондрић Ђуро.
Резултати испита Апсолвентски рок одржан 29. 3. 2021.
Задаци Теорија Укупно
Михајло Танасић, 18/20 13/20 31/40
 
Резултати испита одржаног 26. 3. 2021. године
Радоњић Јелена, 62/89
Кајтез Јелена, 47,5/89
Мрђа Бојан, 45,5/89
Резултати испита одржаног 30. 3. 2021.
Тодоровић Милена, 51/100
Напомене:
  • Студенти могу радове погледати у четвртак, 1. 4. 2021. у 8.00 часова.
  • Усмени испит у четвртак, 8. априла 2021. у 9.00 часова у ЛЕЕ/кабинет.
Апсолвентски рок ће се одржати у понедјељак 5. 4. 2021. са почетком у 9 часова. На испит могу изаћи само студенти који су слушали предмет по Наставном плану и програму 3+2. Моле се студенти да сачекају испред амфитеатра. Студенти који планирају изаћи на испит да се јаве предметном асистенту на адресу: danijela.kardas@mf.unibl.org
Писмени испит одржаће се у уторак, 30. марта 2021. са почетком у 13.00 часова у ЛЕЕ.
Предавање 29.03.32021 u 8.15 и приступни подаци:
Faculty of Mechanical Engineering is inviting you to a scheduled Zoom meeting.
Topic: Termodinamika I
Time: Mar 29, 2021 08:15 AM Warsaw
Join Zoom Meeting
Meeting ID: 962 2047 7692
One tap mobile
+12532158782,,96220477692# US (Tacoma)
+13017158592,,96220477692# US (Washington DC)
Dial by your location
        +1 253 215 8782 US (Tacoma)
        +1 301 715 8592 US (Washington DC)
        +1 312 626 6799 US (Chicago)
        +1 346 248 7799 US (Houston)
        +1 669 900 6833 US (San Jose)
        +1 929 436 2866 US (New York)
Meeting ID: 962 2047 7692
Find your local number: https://zoom.us/u/abtzDUGpeu
Резултати писменог дијела испита одржаног 24. 3. 2021.
Бранислав Јокић, 15,5/21
Резултати писменог дијела испита одржаног 24. 3. 2021. године
Кићановић Небојша, 6/10
Ћулум Милан, 2/10
Радoви се могу погледати у понедјељак (29. 3.) у термину од 8 do 9 часова.
Испит који је био заказан за 29. 3. 2021. године, у складу са захтјевом студената, биће одржан у уторак 30. 3. 2021. године у 9.00 часова у Лабораторији за моторе и возила.
Немања Павловић, 8789 оцјена 6
Резултате завршног испита одржаног 22. 3. 2021. можете погледати преузимањем документа.
Faculty of Mechanical Engineering is inviting you to a scheduled Zoom meeting. Topic: Termodinamika I Time: Mar 25, 2021 01:15 PM Warsaw Join Zoom Meeting https://zoom.us/j/95342307614 Meeting ID: 953 4230 7614 One tap mobile +16699006833,,95342307614# US (San Jose) +19294362866,,95342307614# US (New York) Dial by your location +1 669 900 6833 US (San Jose) +1 929 436 2866 US (New York) +1 253 215 8782 US (Tacoma) +1 301 715 8592 US (Washington DC) +1 312 626 6799 US (Chicago) +1 346 248 7799 US (Houston) Meeting ID: 953 4230 7614 Find your local number: https://zoom.us/u/acRdgXMeoO
Апсолвентски рок ће се одржати у понедјељак 29. 3. 2021. са почетком у 16.30 часова. Моле се студенти који планирају изаћи на испит да се јаве предметном асистенту на e-адресу: danijela.kardas@mf.unibl.org
Резултати писменог дијела испита одржаног 24. 3. 2021. године
Кићановић Небојша, 6/10
Ћулум Милан, 2/10
Радoви се могу погледати у понедјељак (29. 3.) у термину од 8 do 9 часова.
Мартовски асолвентски рок биће одржан 14. 4. 2021. године у 14.00. Апсолвенти који су положили писмени дио испита могу да пријаве испит и да 14. 4. 2021. године полажу усмени дио испита. За апсолвенте који положе писмени дио испита у овом року, усмени дио испита ће бити организован након завршетка редовног априлског испитног рока.
Обавјештавају се студенти прве године да ће се четврте online вјежбе из Механике II (за све студенте) одржати у сриједу 24. 3. са почетком у 10.15 часова. Напомене:
  1. Вјежбе ће се одржати помоћу Google Meet платформе,
  2. Приступни линк: https://meet.google.com/qbc-cvtc-wjr.
На захтјев већег броја студената, апсолвентски испитни рок заказан за 23. 3. 2021. у 15 часова, се помјера и биће одржан 30. 3. 2021. године у 12 часова.
На захтјев већег броја студената, апсолвентски испитни рок заказан за 23. 3. 2021. у 15 часова, се помјера и биће одржан 30. 3. 2021. године у 12 часова.
Испит који је био заказан за 23. 3. 2021. године, у складу са захтјевом студената, биће одржан у понедјељак 29. 3. 2021. године у 9.00 часова у Лабораторији за моторе и возила.
Предавање сутра у 8.15 и приступни подаци:
Faculty of Mechanical Engineering is inviting you to a scheduled Zoom meeting. Topic: Termodinamika I Time: Mar 22, 2021 08:15 AM Warsaw Join Zoom Meeting https://zoom.us/j/92916148305 Meeting ID: 929 1614 8305 One tap mobile +13462487799,,92916148305# US (Houston) +16699006833,,92916148305# US (San Jose) Dial by your location +1 346 248 7799 US (Houston) +1 669 900 6833 US (San Jose) +1 929 436 2866 US (New York) +1 253 215 8782 US (Tacoma) +1 301 715 8592 US (Washington DC) +1 312 626 6799 US (Chicago) Meeting ID: 929 1614 8305 Find your local number: https://zoom.us/u/abduS2cfKi
Апсолвентски рок ће се одржати у сриједу 24. 3. 2021. са почетком у 12 часова. Моле се студенти да сачекају испред амфитеатра.
Резултати усменог дијела испита одржаног 16. 3. 2021.
Дејан Пилиповић, 9
Борјана Ковачевић, 8
Небојша Ивић, 7
Маја Пејић, 7
Стефан Шкрбић, 7
Стефан Ждерић, 6
Упис оцјена у сриједу, 24. 3. 2021. године у 14.00 у амфииитеатру.
Предавања ће се одржавати четвртком у времену од 8 до 11 часова у Лабораторији за енергетику. Вјежбе ће се одржавати четвртком у времену од 12 до 14 часова у Лабораторији за енергетику.
Предавање сутра у 13.15 и приступни подаци:
Faculty of Mechanical Engineering is inviting you to a scheduled Zoom meeting.
Topic: Termodinamika predavanje
Time: Mar 18, 2021 01:15 PM Warsaw
Join Zoom Meeting
Meeting ID: 989 0359 4142
One tap mobile
+12532158782,,98903594142# US (Tacoma)
+13017158592,,98903594142# US (Washington DC)
Dial by your location
        +1 253 215 8782 US (Tacoma)
        +1 301 715 8592 US (Washington DC)
        +1 312 626 6799 US (Chicago)
        +1 346 248 7799 US (Houston)
        +1 669 900 6833 US (San Jose)
        +1 929 436 2866 US (New York)
Meeting ID: 989 0359 4142
Find your local number: https://zoom.us/u/aexnLfbOn7
Резултате испита можете погледати у прилогу. Преглед радова је у сриједу 17. 3. 2021. од 9 до 10. Усмени дио испита је у сриједу 24. 3. 2021.
Усмени испит ће се одржати у уторак 23. 3. у 9.00 у кабинету 13. Студенти који полажу по старом програму треба да предају одштампане семинарске радове до петка 19. 3.
Усмени испит ће се одржати у уторак 23. 3. у 9.00 у кабинету 13. Студенти који полажу по старом програму треба да предају одштампане семинарске радове до петка 19. 3.
На захтјев студената, завршни испит из Механике 3 се помјера за сљедећу седмицу. Умјесто у уторак 16. марта, испит ће се одржати у понедељак 22 . марта у 14.30, сала 19.
Резултати писменог испита одржаног 10. 3. 2021. године су:
Ковачевић Борјана, 10012 25/40
Александар Ђукић, 9386 условно
Бошњак Данијел, 10008 16/40
Ђукић Срећко, 9835 14,5/20
Шуњка Жељана, 9909 2,5/20
Студенти који су остварили услов за излазак на завршни (усмени) испит ће се одржати у петак, 19. 3. 2021. године у Лабораторији за технологију пластичности и обрадне системе, са почетком у 13.30 часова.
Студенти који су остварили услов за излазак на завршни (усмени) испит ће се одржати у петак, 19. 3. 2021. године у Лабораторији за технологију пластичности и обрадне системе, са почетком у 13.00 часова.
Студенти који су остварили услов за излазак на завршни (усмени) испит ће се одржати у петак, 19. 3. 2021. године у Лабораторији за технологију пластичности и обрадне системе, са почетком у 14.00 часова.
Вјежбе ће се одржавати четвртком у термину од 12.30 часова у Лабораторији за енергетику.
Испит одржан 5. 3. 2021. Положили су:
Небојша Ивић, 60
Тихомир Илијашевић, 60
Борислав Кнежевић, 55
Михаел Ковачевић, 55
Милица Сараџић, 50
Срђан Марковић, 50
Стефан Ждерић, 45 – условно
Николина Ћорић, 45 – условно
Срђан Љевар, 45 – условно
Бранка Стјепановић, 45 – условно
Нејра Кељалић, 45 – условно
Ана Ђукић, 45 – условно
Далибор Зеленика, 45 – условно
За детаљније информације о својим радовима студенти могу да се јаве електронском поштом до недјеље, 14. марта.
Усмени испит ће се одржати 18. 3. (четвртак) са почетком у 12.00 у сали 21.
Усмени испит ће се одржати 18. 3. (четвртак) са почетком у 12.00 у сали 21.
Усмени испит ће се одржати 18. 3. (четвртак) са почетком у 12.00 у сали 21.
На захтјев већег броја студента, усмени дио испита, заказан за 12. 3. 2021. године, одржаће се у сриједу 17. 3. 2021. године са почетком у 11 часова.
На захтјев већег броја студента, усмени дио испита, заказан за 12. 3. 2021. године, одржаће се у сриједу 17. 3. 2021. године са почетком у 11 часова.
Усмени дио испита, заказан за 12. 3. 2021. године, одржаће се у сриједу 17. 3. 2021. године са почетком у 11 часова.
Писмени испит 4. 3. 2021.
Име и презиме индекс Успјех бодова
Аџић Владан, 9597 1,5/3 20
Радановић Слађан, 9970 1,5/3 20
Чолић Бојана, 10189 1,5/3 20
Ждерић Стефан, 10140 1,4/3 19
Ајдар Јелена, 10182 1,6/3 21
Коларевић Ђорђе, 1,5/3 20
Тошић Снежана, 10198 2/3 27
Радови се могу погледати у сриједу 10. 3. 2021. у 14.00 код наставника у кабинету. Завршни испит одржаће се у уторак 16. 3. 2021. у 14.00, сала 19.
Faculty of Mechanical Engineering is inviting you to a scheduled Zoom meeting. Topic: Termodinamika I Time: Mar 10, 2021 09:15 AM Warsaw Join Zoom Meeting https://zoom.us/j/94155763187 Meeting ID: 941 5576 3187 One tap mobile +13017158592,,94155763187# US (Washington DC) +13126266799,,94155763187# US (Chicago) Dial by your location +1 301 715 8592 US (Washington DC) +1 312 626 6799 US (Chicago) +1 346 248 7799 US (Houston) +1 669 900 6833 US (San Jose) +1 929 436 2866 US (New York) +1 253 215 8782 US (Tacoma) Meeting ID: 941 5576 3187 Find your local number: https://zoom.us/u/anbklXaiz
Предавања почињу у четвртак 11. 3. 2021. са почетком у 10.15 умјесто у 9.15 како је то по објављеном распореду.
Резултати писменог дијела испита одржаног 5. 3. 2021. године Писмени дио испита је задовољила: Мујић Зорана Усмени дио испита, одржаће се у петак 12. 3. 2021. са почетком у 9.00 часова. Напомена: Писмени дио испита важи овај и следећи термин усменог дијела испита!
Резултати писменог дијела испита одржаног 5. 3. 2021. године Писмени дио испита су задовољили: Радишић Сара, Борковић Дајана, Шкрбић Марко и Ђурђевић Немања – УСЛОВНО Усмени дио испита, одржаће се у петак 12. 3. 2021. са почетком у 9.00 часова. Напомена: Писмени дио испита важи овај и следећи термин усменог дијела испита!
Резултати писменог дијела испита одржаног 5. 3. 2021. године Писмени дио испита су задовољили: Јосиповић Милован, Максимовић Наташа и Лазић Угљеша. Усмени дио испита, одржаће се у петак 12. 3. 2021. са почетком у 9.00 часова. Напомена: Писмени дио испита важи овај и сљедећи термин усменог дијела испита!
Предавања студијски програм ПМ, биће одржана у петак 12. 3. 2021. год. у термину (13 до 17) часова, С19.
Предавања студијски програм ПМ, ИИ и ЗНР, биће одржана у петак 12. 3. 2021. у термину (8 до 12) часова, С19
Завршни испит одржан 3. 3. 2021. Резултати завршног испита су у прилогу. Упис оцјена обавиће се у студентској служби у уторак 9. 3. 2021. Потребно је да студенти оставе индексе до 14.00, а могу их преузети након 15.00.
Писмени дио испита биће одржан у петак 12. 3. 2021. у 16.30 у амфитеатру факултета.
Резултати испита одржаног 26. 2. 2021. године
Тешић Татјана, 57/100
Нинковић Славко, 28/100
Ђудуровић Милица, 25/100
Термин вјежби у петак, 12. 3. 2021. године помјера се са 11.15 часова на 17.00 часова.
Вјежбе се одржавају у Рачунарском центру Машинског факултета.
Резултати писменог дијела испита одржаног 3. 3. 2021. Положили су:
Зубовић Михајло, дио I 21,5/30
Колунџија Бојана, дио I 19/30
Јоканић Борис, дио I 15/30
Ступар Милан, дио II 20,5/30
Ђурић Милан, дио II 20/30
Радови се могу погледати у понедјељак, 8. 3. 2021. у 12 сати.
Резултати испита одржаног дана 4. 3. 2021. Нико није положио Усмени испит из свих наведених предмета одржаће се 8. 3. 2021. у 11 часова и 11. 3. 2021. у 13.15. Радови се могу погледати 8. 3. 2021. у 10 часова у кабинету предметног асистента.
Резултати испита одржаног дана 4. 3. 2021. Нико није положио Усмени испит из свих наведених предмета одржаће се 8. 3. 2021. у 11 часова и 11. 3. 2021. у 13.15. Радови се могу погледати 8. 3. 2021. у 10 часова у кабинету предметног асистента.
Резултати испита одржаног дана 4. 3. 2021.
Наташа Бодирога, 9111 50/100
Усмени испит из свих наведених предмета одржаће се 8. 3. 2021. у 11 часова и 11. 3. 2021. у 13.15. Радови се могу погледати 8. 3. 2021. у 10 часова у кабинету предметног асистента.
Резултати испита одржаног дана 4. 3. 2021. Нико није положио Усмени испит из свих наведених предмета одржаће се 8. 3. 2021. у 11 часова и 11. 3. 2021. у 13.15. Радови се могу погледати 8. 3. 2021. у 10 часова у кабинету предметног асистента.
Резултати испита одржаног дана 4. 3. 2021.
Угљеша Лазић, 9554 18/24
Небојша Кићановић, 9566 12/24
Усмени испит из свих наведених предмета одржаће се 8. 3. 2021. у 11 часова и 11. 3. 2021. у 13.15. Радови се могу погледати 8. 3. 2021. у 10 часова у кабинету предметног асистента.
Резултати практичног испита одржаног 2. 3. 2021. године
Р. бр. Презиме и име Број индекса I дио (макс. 30) II дио (макс. 30)
1. Амиџић Горан, 10042 18 /
2. Васић Маријана, 9933 6 /
3. Вујасин Срђан, 10196 / 14
4. Гвозден Марија, 10183 / 2
5. Дерајић Јована, 9840 / 18
6. Ђукић Александар, 9386 / 8
7. Илић Бојана, 10029 / 23
8. Јовановић Немања, 10055 / 5
9. Капић Селдин, 10027 20 /
10. Колоња Андреј, 10118 20 /
11. Комненовић Ранко, 10056 / 19
12. Лазић Сара, 10209 / 16
13. Миљић Дарко, 10124 / 8
14. Пејић Маја, 10218 / 20
15. Пилиповић Дејан, 10156 / 22
16. Радић Лазар, 10149 26 22
17. Радукић Давид, 10010 20 /
18. Станојевић Недељко, 10000 / 20
19. Стевановић Гаврило, 9953 / 7
20. Стојановић Павле, 10077 17 2
21. Тепић Милан, 9917 14 /
22. Шавија Недељко, 10144 / 14
23. Шобот Дуња, 10046 20 /
24. Штековић Немања, 10123 / 0
Усмени испит одржаће се у уторак, 9. 3. 2021. године у 12.00 часова у Рачунарском центру Машинског факултета. Усменом испиту могу приступити студенти који су на оба дијела остварили по 16 или више бодова.
Резултати писменог испита – 1. март 2021.   Нико од кандидата није положио.   Радови се могу прегледати код предметног асистента, у понедељак (8. 3. 2021) од 9.45 до 11.45. Усмени испит одржаће се 10. 3. 2021. године (сриједа) од 11.00 сати у сали 21.
Писмени испит од 3. 3. 2021. положио је:
Рајко Цвијетић, 18/30
Студенти могу погледати радове сутра у току дана (четвртак, 4. 3. 2021). Усмени испит одржаће се у петак, 5. 3. 2021. у 9 сати.
Резултати усменог дијела испита одржаног 2. 3. 2021. године
Митровић Ђорђе, 8
Невена Грабљић, 6
Ана Ћирић, 6
Мићо Панић, 6
Бранко Марјановић, 6
Упис оцјена у петак, 5. 3. 2021. године у 14.30.
Резултати писменог дијела испита одржаног 2. 3. 2021. су:
9220 Тамара Јанковић, 33/40
Радови се могу погледати сриједом од 12 до 13 часова. Термин усменог дијела испита – договор са предметним наставником.
Резултати писменог дијела испита одржаног 2. 3. 2021. су:
9238 Анђела Михајловић, 8/40
Радови се могу погледати сриједом од 12 до 13 часова.
Писмени дио одржан 1. 3. 2021. године Писмени дио испита положили су:
Небојша Кићановић, 18/20
Милан Ћулум, 17/20
Завршни испит одржаће се у договору са предметним наставником.  
Резултати писменог дијела испита одржаног 25. 2. 2021.
Милићевић Гордана, 33/50
Шормаз Илија, 26/50
Гојковић Вања, 25/50
Панић Мићо, 25/50
Дујаковић Марко, 22/50
Кељалић Нејра, 21/50
Благојевић Тамара, 19/50
Карановић Слободан, 18/50
Трубајић Немања, 17/50
Стјепановић Бранка, 16/50
Стојић Синиша, 13/50
Игњатић Виолета, 10/50
Савић Немања, 10/50
Ласић Заим, 6/50
Стевић Срђан, 5/50
Аџић Владан, 2/50
Напомена: Студенти који имају освојених мање од 50 % бодова, морају поново полагати писмени дио испита. Писмени дио испита важи до 2. 4. 2021. године, након тога се поништава. УСМЕНИ ДИО ИСПИТА ће се одржати у договору са предметним професором. Радови се могу погледати код предметног асистента у четвртак 4. 3. у 9 часова.
Резултати писменог дијела испита одржаног 25. 2. 2021.
Сара Радишић, 33/50
Анђела Михајловић, 25/50
Бојан Човић, 10/50
Напомена: Студенти који имају освојених мање од 50 % бодова, морају поново полагати писмени дио испита. Писмени дио испита важи до 2. 4. 2021. године, након тога се поништава. УСМЕНИ ДИО ИСПИТА ће се одржати у договору са предметним професором. Радови се могу погледати код предметног асистента у четвртак 4. 3. у 9 часова.
Резултати писменог дијела испита одржаног 1. 3. 2021.
Танасић Михајло, тест 2. 22/24
Предавања ће почети у уторак, 9. марта 2021. у 8.00 часова у сали С-29. Сви студенти који ће слушати овај предмет у овом семестру требају обавезно да дођу на прво предавање.
Резултати писменог дијела испита одржаног 26. 2. 2021. Положили су:
Цвијетић Рајко, дио I 22/30
Ћорић Анес, дио I 18,5/30
Гајић Стефан, дио I 18,5/30
Поповић Ванда, дио I 15/30
Думонић Данијела, дио I 15/30
Панић Дејан, дио II 25/30
Зубовић Михајло, дио II 22/30
Радови се могу погледати у четвртак, 4. 3. 2021. у 12 сати.
Резултати писменог дијела испита одржаног 26. 2. 2021. Положио је:
Лепановић Недо, 20/30
Радови се могу погледати у четвртак, 4. 3. 2021. у 12 сати.
Писмени испит од 22. 2. 2021. положио је:
Маричић Митар, 51/100
Усмени испит одржаће се у сриједу, 3. 3. 2021. у 9 сати.
Резултати усменог дијела испита одржаног 25. 2. 2021. године
Јелена Аџић, 8
Драган Гаковић, 7
Срђан Радовановић, 6
Никола Ритан, 6
Недељко Станојевић, 6
Невена Савановић, 6
Софија Грбић, 6
Данило Митрић, 6
Тамара Благојевић, 6
Даниел Ивановић, 6
Упис оцјена у уторак, 2. 3. 2021. у 14.30.
Због спријечености наставника, завршни испит неће се одржати у понедјељак 1. 3. 2021. већ у сриједу 3. 3. 2021. у 15.00, сала 19.
Рeзултaти писменог испита одржаног 23. 2. 2021. су:
Кљајчин Зорана, 9961 условно
Резултати усменог дијела испита одржаног 24. 2. 2021. године
Бојан Чикојевић, 6
Милан Кандић, 6
Никола Илишевић, 6
Софија Грбић, 13 Т
Ратко Марјановић, 11 Т
Упис оцјена у уторак, 2. 3. 2021. године у 14.30.
На усмени испит позивају се сљедећи студенти: Уторак 2. 3. 2021. у 16.30 часова – амфитеатар
10114 Симић Данијела
10125 Мирковић Оливер
10187 Дугоњић Михајло
10256 Плавшић Момчило
10257 Вучић Ђорђе
10259 Митровић Стефан
10261 Ђурић Ђорђе
10262 Грујичић Слободан
10266 Ђурић Драшко
10267 Гаврановић Дејан
Среда 3. 3. 2021. у 16.30 часова – амфитеатар
10276 Лукић Слађана
10277 Ђукановић Иван
10281 Прпић Ивана
10295 Јотановић Стефан
10296 Мичета Михаило
10300 Пејаковић Алекса
10303 Гаковић Драган
10307 Митровић Јовица
10313 Панић Новак
10330 Бањац Александра
Напомена: Ако се неко од студената пријавио за усмени испит, а нема га на списку, нека се јави предметном наставнику у уторак 2. 3. 2021. године, у 16.30 часова.
Писмени испит од 24. 2. 2021. положили су:
Жељко Клинцов, 25/30
Душко Дошен, 23/30
Јасмина Дедукић, 16/30
Данијел Бошњак, 16/30
Усмени испит одржаће се у понедјељак, 1. 3. 2021. у 9 сати.
Резултати писменог испита одржаног 22. фебруара 2021. Списак студената који су положили:
9680 Лазић Бојан, 17/24
10065 Стојић Синиша, 20/24
9633 Хрваћанин Борис, 20/24
8460 Кекеровић Горан, 13/24
9929 Гвозден Ана, 24/24
Радови се могу прегледати код предметног асистента, у понедељак (1. 3. 2021) од 9.45 до 11.45. Усмени испит одржаће се 10. 3. 2021. године (сриједа) од 11.00 сати у сали 21.
Резултати писменог дијела испита одржаног 24. 2. 2021.
Марија Кондић, (тест 1) 12/25
Милан Тепић, (тест 2) 13/15
Марија Кондић, (тест 2) 9/15
Напомена: Писмени дио испита важи до 24. 3. 2021. године, након тога се поништава.
Испит одржан 19. 2. 2021. Резултати писменог дијела испита:
Јован Ћалић, 75
Бојана Колунџија, 75
Милош Ђукић, 75
Сара Лазић, 75
Владана Поповић, 75
Мануел Антешевић, 60
Слободан Карановић, 60
Милан Ступар, 60
Ренато Бањац, 60
Никола Шобот, 55
Драженко Малешевић, 55
Александар Проле, 55
Немања Ђурђевић, 50
Дејан Панић, 50
Драган Керкез, 50
Никола Павловић, 45 – условно
  Резултати другог колоквијума:
Маријана Бабић, 85
Стефан Шкрбић, 80
Милан Кандић, 65
Санела Илић, 65
Немања Шарић, 55
Срђан Вујасин, 50
  Резултати првог колоквијума:
Бојан Стојчић, 50
Писмени испит од 22. 2. 2021. положили су:
1. Никола Павловић, 17/25
2. Слободан Карановић, 17/25
3. Немања Шарић, 17/25
4. Синиша Стојић, 16/25
Усмени испит одржаће се у петак, 26. 2. 2021. са почетком у 8 часова. Испит ће се одржати редосљедом са списка.
Писмени испит од 22. 2. 2021. положили су:
1. Бојана Илић, 30/30
2. Зоран Марјановић, 27/30
3. Михајло Савић, 25/30
4. Младен Савић, 24/30
5. Милан Ђурић, 23/30
6. Ђуро Радуловић, 23/30
7. Борислав Кнежевић, 22/30
8. Јелена Врекић, 15/30
Усмени испит одржаће се у петак, 26. 2. 2021. са почетком у 8 часова. Испит ће се одржати редосљедом са списка.
Писмени испит из одржан 19. 2. 2021. године, положили су сљедећи студенти:
Мичета Михаило, 10296 75
Митровић Јовица, 10307 72
Ђукановић Иван, 10277 71
Вучић Ђорђе, 10257 67
Пејаковић Алекса, 10300 61
Гаврановић Дејан, 10267 55
Прпић Ивана, 10281 51
Резултати се могу погледати код предметног асистента у кабинету број А2-26 у четвртак 25. 2. у 10 часова.
Резултати писменог дијела испита одржаног 19. 2. 2021. године Писмени дио испита je задовољиo: Велага Бобам Усмени дио испита, одржаће се у сриједу 3. 3. 2021. са почетком у 9.00 часова. Напомена: Писмени дио испита важи овај и следећи термин усменог дијела испита!
Писмени дио испита, заказан за 1. 3. 2021. године, одржаће се 5. 3. 2021. године са почетком у 9.00 часова у САЛИ 19.
Резултати другог колоквија одржаног 19. 2. 2021. године Резултати колоквија:
Студент Колоквиј 1 Колоквиј 2
Радовановић Радослав, 33/36 28/36
Ступар Жељко, 31/36 34/36
Марковић Бојан, 24/36 24/36
Кузмић Маријана, 26/36 27/36
Грмуша Шукало Ристо, 28/36 28/36
Усмени дио испита, одржаће се у сриједу 3. 3. 2021. са почетком у 9.00 часова. Напомена: Писмени дио испита важи овај и сљедећи термин усменог дијела испита!
Резултати писменог дијела испита одржаног 19. 2. 2021. године Писмени дио испита су задовољили: Маричић Митар Раца Душко Грабљић Невена Јосиповић Милован – условно Лазић Угљеша – условно Усмени дио испита, одржаће се у сриједу 3. 3. 2021. са почетком у 9.00 часова. Напомена: Писмени дио испита важи овај и следећи термин усменог дијела испита!
Резултати завршног испита одржаног 23. 2. 2021. год. Минималан број бодова је 15.
Марковић Јелена, 22,5
Танасић Михајло, 25,5
Сарић Велибор, 15
Усмени испит је у петак 26.2. од 9.00 у кабинету 13.
Резултати завршног испита одржаног 23. 2. 2021. год. Минималан број бодова је 15.
Сантрач Данило, 20,5
Дошен Душко, 7
Кићановић Небојша, 20
Усмени испит је у петак 26. 2. од 9.00 у кабинету 13.
Писмени дио испита, заказан за 26. 2. 2021. године, одржаће се 5. 3. 2021. године са почетком у 16.00 часова у АМФИТЕАТРУ.
Резултати писменог дијела испита одржаног 19. 2. 2021. године Писмени дио испита су задовољили: Дедукић Јасмина Делић Љубомир Радонић Саша – условно Усмени дио испита, одржаће се у сриједу 3. 3. 2021. са почетком у 9.00 часова. Напомена: Писмени дио испита важи овај и сљедећи термин усменог дијела испита!
На молбу студената, завршни испит помјера се са четвртка 25. 2. 2021. на понедељак 1. 3. 2021. са почетком у 15.00.
Резултати испита одржаног 23. 2. 2021.
Турјачанин Младен, 79/100
Напомене:
  1. Студенти могу радове погледати у четвртак, 25.2021. у 8.30 часова.
  2. Усмени испит у уторак, 2.2021. у 9.45 часова.
Завршни (усмени) испит одржаће се у уторак, 2. марта у 9.00 часова.
Резултати завршног испита одржан 16. фебруара 2021. Могући број поена је 40. Списак студената који су положили:
10250 Јанковић Младен, 31 Седам (7)
10274 Ступар Стефан, 26 Осам (8)
10258 Шавија Марко, 23 Седам (7)
10301 Кочић Јована, 20 Седам (7)
10240 Ритан Никола, 21 Седам (7)
10039 Чикојевић Бојан, 20 Шест (6)
Предаја индекса за упис оцјена и преглед радова је у четвртак 25. 2. 2021. од 10.00 до 11.45, код предметног асистента (кабинет А2-22).
Резултати испита одржаног 19. 2. 2021. године
Шкрбић Марко, 90/100 други колоквијум
   
Предавање за студенте групе Г2 ће бити одржано у сриједу, 24.2.2021. године од 12.30 до 14 часова, умјесто у четвртак, 25. 2. 2021. године од 14.30.
Предавање за студенте групе Г2 ће бити одржано у четвртак, 25. 2. 2021. од 15.00 до 16.30 часова, умјесто у четвртак од 12.30.
Резултати испита, 22. 2. 2021.
Немања Нијемчевић, 32/40
Резултати писменог дијела испита из одржаног 17. 2. 2021. Положили су:
Ступар Милан, дио1, 19,5/30
Радонић Саша, дио 1, 15/30
Савић Михајло, дио 2, 28/30
Савић Младен, дио 2, 28/30
Марјановић Зоран, дио 2, 27,5/30
Кнежевић Борислав, дио 2, 25,5/30
Васић Јадранка, дио 2, 23/30
Врекић јелена, дио 2, 20,5/30
Милинковић Срђан, дио 2, 20/30
Радови се могу погледати у уторак, 23. 2. 2021. у 10 сати.
Писмени дио испита, 18. 2. 2021. Нико није положио Усмени испит одржаће се 22. 2. 2021. у 11 часова. Радови се могу погледати 23. 2. 2021. у 17 часова у лабораторији за Аутоматизацију.
Писмени дио испита, 18. 2. 2021.
Тамара Сладојевић, 9581 25/35
Усмени испит одржаће се 22. 2. 2021. у 11 часова. Радови се могу погледати 23. 2. 2021. у 17 часова у лабораторији за Аутоматизацију.
Писмени дио испита, 18. 2. 2021.
Недељка Радман, 9829 14/24
Усмени испит одржаће се 22. 2. 2021. у 11 часова. Радови се могу погледати 23. 2. 2021. у 17 часова у лабораторији за Аутоматизацију.
Писмени испит одржан 18. 2. 2021. задовољио је
Панић Дејан, 9860 2,7/3
  Резултати парцијалног полагања су у табели:
Име и презиме индекс I колоквијум II колоквијум
Гајанин Милан, 10174 12 8
Ћалић Јован, 10131 10 10
Тривуновић Кристијан, 10163 10 10
Коларевић Ђорђе, 10035 10 7 недовољно
Живковић Душан, 10195 11 9
Ковачић Адам, 10223 15 10
Зељковић Ђорђе, 10170 9 15
Пејић Милош, 10176 12 17
Завршни испит одржаће се у четвртак 25. 2. 2021. у 14.30 у сали 19.
Резултати писменог дијела испита одржаног 18. 2. 2021.
1. 10233 Корићанац Ана, 22
2. 10234 Чакаревић Лука, 23 условно
3. 10237 Савић Тања, 24 условно
4. 10243 Јоргић Елеонора, 21 условно
5. 10244 Модрушан Игор, 21
6. 10246 Ђаковић Иван, 14
7. 10248 Нјежић Милан, 23
8. 10250 Јанковић Младен, 29
9. 10252 Јањић Стефан, 20 условно
10. 10253 Азарић Сергеј, 15
11. 10255 Дука Игор, 24
12. 10256 Плавшић Момчило, 27 условно
13. 10264 Вучић Тихомир, 19
14. 10270 Перишић Раде, 21 условно
15. 10277 Ђукановић Иван, 18
16. 10278 Мацура Марко, 23
17. 10279 Ковачевић Тијана, 15
18. 10280 Милић Миленко, 17
19. 10283 Шетка Стеван, 16
20. 10284 Слијепчевић Сара, 15
21. 10286 Радинковић Владимир, 15
22. 10289 Драшко Александар, 20 условно
23. 10291 Благојевић Никола, 19
24. 10297 Власенко Зорана, 12
25. 10298 Бабић Владимир, 24 условно
26. 10302 Рангелов Марко, 13
27. 10309 Кнежевић Саша, 10
28. 10314 Кременовић Алекса, 15
29. 10321 Тодић Александар, 15
30. 10323 Стојановић Ацо, 16
31. 10328 Салата Марко, 13
  За пролазак на интегралном писменом дијелу испита потребно је остварити минимално 21 бод. Студенти који су положили условно, на усменом дијелу испита поново раде задатке који су елиминациони.   На усмени дио испита позивају студенти који су електронски пријавили испит за 2. јануарски испитни термин и:
  • преко колоквијума положили оба теста
  • на поправном писменом положили један од неположених тестова
  • на интегралном писменом условно положили
  • на интегралном писменом остварили довољан број бодова за пролаз.
Увид у радове могућ је у понедјељак 22. 2. 2021. у Лабораторији за заваривање од 12 до 13 часова. Усмени дио испита одржаће се у Лабораторији за заваривање према распореду: Уторак 23. 2. 2021. год. са почетком од 12.00 часова
1. 10234 Чакаревић Лука
2. 10237 Савић Тања
3. 10243 Јоргић Елеонора
4. 10252 Јањић Стефан
5. 10256 Плавшић Момчило
6. 10270 Перишић Раде
7. 10289 Драшко Александар
8. 10298 Бабић Владимир
  Сриједа 24. 2. 2021. год. са почетком од 10.00 часова
1. 10233 Корићанац Ана
2. 10244 Модрушан Игор
3. 10248 Нјежић Милан
4. 10250 Јанковић Младен
5. 10255 Дука Игор
6. 10260 Судар Никола
7. 10263 Смајић Един
8. 10267 Гаврановић Дејан
9. 10274 Ступар Стефан
10. 10275 Кузмановић Јован
11. 10278 Мацура Марко
12. 10281 Прпић Ивана
13. 10287 Шилјак Филип
14. 10290 Ђурановић Недељко
15. 10301 Кочић Јована
16. 10308 Крагулј Владана
17. 10313 Панић Новак
18. 10315 Симић Ђорђе
19. 10319 Гашић Дејан
20. 10330 Бањац Александра
 
Извјештај са писменог испита одржаног 18. 2. 2021.
Небојша Зечић, 0/40
 
Писмени испит од 17. 2. 2021. положили су:
Срђан Марковић, 26/40
Бранка Стјепановић, 20/40
Усмени испит одржаће се у понедјељак, 22. 2. 2021. у 9 сати. Због мале пролазности одлучио сам заинтересованим студентима одржати консултације, истог дана у 10 сати, у рачунском центру.
Обавјештавају се студенти прве године да ће предавања у првој седмици предавања бити одржана у четвртак, 25. 2. према распореду наставе за прву годину.  
Резултати практичног испита одржаног 16. 2. 2021. године
Р. бр. Презиме и име Број индекса I дио (макс. 30) II дио (макс. 30)
1. Амиџић Никола, 10059 20 16
2. Бајић Алекса,, 9841 / 19
3. Дерајић Јована, 9840 2 /
4. Ђукић Александар, 9386 22 /
5. Игњатић Виолета, 9894 0 0
6. Јеж Стојан, 9567 1 /
7. Јунгић Милана, 10115 22 /
8. Капић Селдин, 10027 / 17
9. Ковачић Адам, 10223 19 17
10. Комненовић Ранко, 10056 30 /
11. Лазић Сара, 10209 22 /
12. Миљић Дарко, 10124 2 1
13. Пејић Милош, 10176 25 /
14. Станојевић Недељко, 10000 18 /
15. Тодоровић Марина, 10158 21 /
16. Ћалић Јован, 10131 / 28
17. Шкрбић Стефан, 10164 / 23
18. Шобот Никола, 10167 4 1
Усменом испиту могу приступити студенти који су на оба дијела остварили по 16 или више бодова. Усмени испит одржаће се у уторак, 23. 2. 2021. године у 9.00 часова у Рачунарском центру Машинског факултета.
Обавјештавају се студенти који су остварили услов за излазак на завршни (усмени) испит да ће се испит одржати у петак, 26. 2. 2021. године у Лабораторији за технологију пластичности и обрадне системе, са почетком у 9.30 часова.
Oбавјештавају се студенти који су остварили услов за излазак на завршни (усмени) испит да ће се испит одржати у петак, 26. 2. 2021. године у Лабораторији за технологију пластичности и обрадне системе, са почетком у 9.30 часова.
Обавјештавају се студенти који су остварили услов за излазак на завршни (усмени) испит да ће се испит одржати у петак, 26. 2. 2021. године у Лабораторији за технологију пластичности и обрадне системе, са почетком у 9.30  часова.
Писмени испит одржан 11. 2. 2021. задовољили су:
Тешић Сузана, 10150 2,1/3
Јуришић Андреј, 10076 2/3
Завршни испит одржаће се у понедјељак 22. 2. 2021. у 14.00 у сали 19. Радови се могу погледати у четвртак 18. 2. 2021. у 14.30 у кабинету наставника.
Писмени испит одржан 17. 2. положили су сљедећи студенти:
Дуња Шобот, 70
Селдин Копић, 65
Дејан Миљановић, 55
Драган Миливојша, 46 условно
Радови се могу погледати  у петак, 19. 2. у 11.30.
Резултати писменог испита одржаног 15. 2. 2021. су:
Павловић Никола, 9914 18/20
Ђурђевић Немања, 10009 10/20
Дедукић Јасмина, 9975 9,5/20
Ковачевић Борјан, 10012 8,5/20
Шуњка Жељана, 9909 6,5/20
Ђукић Срећко, 9835 6/20
Ђукић Александар, 9386 9/40
Бошњак Данијел, 10008 8/40
 
Други колоквијум одржан 16. 2. 2021.
Ружица Хајдер, 100
Дејан Пилиповић, 60
Маја Пејић, 55
Борјана Ковачевић, 55
Бојан Стојчић, 50
Ђорђе Зељковић, 50
Ђорђе Митровић, 50
-----------
Игор Танасић, 40
Милан Ђурић, 35
Санела Илић, 35
Резултате писменог испита можете погледати преузимањем докумнента.
Резултати писменог дијела испита одржаног 16. 2. 2021. су:
9974 Недељко Стеванић, 24/40
9099 Раденко Јованчевић, 24/40
Радови се могу погледати сриједом од 12 до 13 часова.
Резултати писменог дијела испита из одржаног 12. 2. 2021. Положили су:
Кнежевић Борислав, дио II 29/30
Савић Младен, дио II 28/30
Савић Михајло, дио II 28/30
Марјановић Зоран, дио II 28/30
Амиџић Горан, дио II 28/30
Гвозден Ана, дио II 27/30
Цвијетић Рајко, дио II 27/30
Панић Мићо, дио II 25/30
Ђурић Милан, дио II 23/30
Марић Марко, дио II 23/30
Јуларџија Сара, дио II 20/30
Брборовић Жарко, дио II 19/30
Милинковић Срђан, дио II 17/30
Бабић Тодор, дио II 17/30
Радонић Саша, дио II 15/30
Панић Дејан, дио I 25,5/30
Усмени дио испита ће се одржати у сриједу, 17. 2. 2021. у 11 часова.
Резултати писменог дијела испита из одржаног 12. 2. 2021. Положила је:
Милаковић Сташа, дио II 12/15
Усмени дио испита ће се одржати у сриједу, 17. 2. 2021. у 10 часова.
Резултати писменог дијела испита из одржаног 12. 2. 2021. Положио је:
Милановић Милорад, 20/30
Усмени дио испита ће се одржати у сриједу, 17. 2. 2021. у 10 часова.
Резултати испита одржаног 12. 2. 2021. године
Ђерић Младен, 28,5/32 – други колоквијум
 
Резултати испита одржаног 12. 2. 2021. године
Шкондрић Ђуро, 49/88
 
Писмени испит одржан 15. 2. положили су сљедећи студенти:
Софија Грбић, 45 условно
Милан Кандић, 45 условно
Студенти који имају упит у вези са својим радом могу се јавити путем е-адресе предметним асистентима у уторак 16. 2.
Писмени дио одржан 15. 2. 2021. године
Јован Марић, 18,5/20
Завршни испит и упис оцјена одржаће се у сриједу, 24. 2. 2021. године 11 часова, кабинет предметног наставника (бр. Б2-09).
Писмени дио одржан 15. 2. 2021. године
Милош Стојаковић, 19/30
Завршни испит одржаће се у сриједу 24. 2. 2021. у 11 часова (Л-ИМС)
Резултати писменог дијела испита – II колоквијум
Марко Шкрбић, 23/30
Јовица Ђурђевић, 17/30
Борис Хрваћанин, 16/30
Сара Радишић, 1/30
Резултати писменог дијела испита – интегрално
Златко Божуновић, 29/50
Анђела Михајловић, 1/50
Напомена: Студенти који имају освојених мање од 50 % бодова, морају поново полагати писмени дио испита. Писмени дио испита важи до 11. 3. 2021. године, након тога се поништава. Усмени дио испита ће се одржати у договору са предметним професором. Радови се могу погледати код предметног асистента у уторак 16. 2. у 9 часова.
Резултати писменог дијела испита одржаног 11. 2. 2021.
Карановић Слободан, 17/50
Панић Мићо, 16/50
Ласић Заим, 13/50
Милићевић Гордана, 12/50
Бараћ Наташа, 10/50
Трубајић Немања, 6/50
Игњатић Виолета, 5/50
Савић Немања, 5/50
Напомена: Нико није положио писмени дио испита. Радови се могу погледати код предметног асистента у уторак 16. 2. у 9 часова.
Резултати писменог дијела испита одржаног 10. 2. 2021. Од могућих 35 бодова студенти су освојили:
Дејан Вујасин, 31
Срђан Марковић, 30
Немања Шарић, 27
Борјана Ковачевић, 23
Немања Латиновић, 19
Небојша Кићановић, 21
Усмени испит одржаће се у сриједу, 17. 2. 2021. у 9 сати.
Резултати усменог дијела испита одржаног 11. 2. 2021. године
Новак Панић, 7
Милана Палачковић, 7
Никола Бранковић, 6
Александра Бањац, 6
Андреј Колоња, 6
Упис оцјена у понедјељак, 15. 2. 2021. у 15.00.
Резултати II колоквијума Могући број бодова је 30.
Амиџић Горан, 10042 18
Амиџић Никола, 10059 14
Бороденко Милица, 10142 19
Ђукић Милош, 10201 27
Јунгић Милана, 10115 16
Ковачић Адам, 10223 14
Лазић Сара, 10209 11
Пејић Милош, 10176 29
Стевановић Гаврило, 9953 3
Тодоровић Марина, 10158 18
Шкрбић Стефан, 10164 7
Шувира Стево, 10221 17
Колоквијум су положили студенти који су имали 16 или више бодова. Увид у радове може се извршити у понедјељак, 15. 2. 2021. године од 8.00 до 9.00 часова у Универзитетском рачунарском центру, канцеларија бр. 1.
Испит одржан 11. 2. 2021.
Срђан Љевар, 30,0/40
Бојан Тимарац, 22,3/40
Студенти могу радове погледати у уторак, 16. 2. 2021. у 8.30 часова.
Писмени испит одржан 5. 2. 2021. године, положили су сљедећи студенти:
Митровић Стефан, 10259 87
Ивановић Даниел, 10251 85
Маричић Уна, 10269 64
Судар Никола, 10260 62
Симић Данијела, 10114 59
Лукић Слађана, 10276 54
Савић Николина, 10268 54
Којић Петар, 10288 51
Резултати се могу погледати код предметног асистента у кабинету број А2-26 у понедјељак 15. 2. у 10 часова.
Испит одржан:  8. 2. 2021. год.
тест 1 тест 2
10115 Јунгић Милана, 27
10198 Тошић Снежана, 22,5
10165 Петковић Сњежана, 22
10073 Криваја Марија, 20
10152 Ђурица Невена, 8
Максималан број бодова по тесту је 35,00. Довољан број бодова за пролаз по тесту је 17,5. Радови се могу погледати у кабинету предметног асистента у петак, 12. 2. 2021. године од 9.00 до 9.45 часова. Завршни испит за студенте који су положили оба дијела одржаће се у понедјељак, 15. 2. 2021. у 12.00 часова.
Резултати усменог дијела испита одржаног 10. 2. 2021. године
Бојан Чикојевић, 13 бЗ
 
Резултате колокивјума можете погледати преузимањем документа.
Резултати писменог испита одржаног 8. фебруара 2021. Списак студената који су положили:
10049 Јокановић Дејан, 24/24
Радови се могу прегледати код предметног асистента, у четвртак (11. 2. 2021) од 9.45 до 11.45. Усмени испит одржаће се 22. 2. 2021. године (понедељак) од 12.00 сати у амфитеатру.
Усмени испит ће се одржати 16. 2. са почетком у 17 часова у амфитеатру.
Резултати писменог испита од 8. 2. 2021.
Ћорић Анес, 16/30
Амиџић Горан, 15/30
Шарић Немања, 12,5/25
Усмени испит одржаће се у четвртак, 11. 2. 2021. у 11 сати.
Резултати писменог испита од 8. 2. 2021.
Ћорић Анес, 16/30
Амиџић Горан, 15/30
Шарић Немања, 12,5/25
Усмени испит одржаће се у четвртак, 11. 2. 2021. у 11 сати.
Резултати писменог испита, 2. 2. 2021.
Ђурђевић Јовица, 62/100
Мазалица Бојана, 51/100
Напомене: Студенти могу радове погледати у сриједу, 10. 2. 2021. од 8.30 часова. Завршни испит (усмени) у уторак, 16. 2. 2021. у 9.00 часова.
Резултати писменог дијела испита одржаног 9. 2. 2021. године
Kичић Немања, 7/10
Рад се може погледати у петак (12. 2) у термину од 8 до 9 часова. Усмени дио испита ће се одржати такође у петак (12. 2) у 9 часова у кабинету одговорног наставника.
Резултати писменог дијела испита одржаног 9. 2. 2021. године
Јосиповић Милован, 10/10
Марковић Јелена, 10/10
Максимовић Наташа, 9/10
Рад се може погледати у петак (12. 2) у термину од 8 до 9 часова. Усмени дио испита ће се одржати такође у петак (12. 2) у 9 часова у кабинету одговорног наставника.
Резултати другог колоквијум одржаног 5. 2. 2021.
Ристо Грмуша Шукало, 25/30
Недељко Стеванић, 18/30
Татјана Ковачевић, 17/30
Јовица Ђурђевић, 12/30
Борис Хрваћанин, 10/30
Сара Радишић, 8/30
Напомена: Студенти који имају освојених мање од 15 бодова морају поново полагати други колоквијум, који ће се одржати у термину првог фебруарског рока (четвртак 11. 2. у 12 часова). Студенти који су положили писмени дио испита морају се јавити предметном професору до 19. 2. 2021. године. Радови се могу погледати код предметног асистента у сриједу 10. 2. у 9.00 часова.
Резултати другог колоквијума одржаног 1. 2. 2021. су у прилогу. Студенти који су задовољили оба колоквијума, могу изаћи на завршни испит у било којем испитном року, до краја ове академске године. Потребно је  пријавити испит путем електронске пријаве у систем. Студенти који нису задовољили један од колоквијума, могу полагати неположени дио у неком од наредних испитних рокова, до краја ове академске године. Потребно је  пријавити испит путем електронске пријаве у систем.
Резултати другог колоквијума одржаног 5. 2. 2021. године
Шарић Немања, 65,5/114
Ковачевић Борјана, 64/114
Други колоквијум одржаће се у уторак, 9. 2. 2021. године у сљедећим терминима: 8.15 часова: Производно машинство, Индустријско инжењерство и Заштита на раду; 12.15 часова: Енергетско и саобраћајно машинство и Мехатроника. Колоквијуму могу приступити студенти који су исти пријавили. Студенти на колоквијум треба да понесу индекс и хемијску оловку плаве боје.
Резултати завршног испита одржаног 2. фебруар 2021. Могући број поена је 40. Списак студената који су положили:
10291 Благојевић Никола, 20
10268 Савић Николина, 21
10317 Ковачевић Петар, 25
10262 Грујичић Слободан, 35
10266 Ђурић Драшко, 30
10313 Панић Новак, 20
10241 Јотановић Николина, 25
10290 Ђурановић Недељко, 31
10276 Лукић Слађана, 22
10307 Митровић Јовица, 30
10125 Мирковић Оливер, 26
10295 Јотановић Стефан, 40
10260 Судар Никола, 26
Предаја индекса за упис оцјена и преглед радова је у сриједу (10. 2. 2021) од 11.00 до 13.00, код предметног асистента (кабинет А2-22).
Писмени испит одржан 1. 2. 2021. нико није положио.
Уколико неко има упит у вези са својим радом нека се обрати предметним асистентима путем електронске поште у понедјељак 8. 2.
Резултати писменог дијела испита одржаног 4. 2. 2021.
индекс број Презиме и име Тест писменог Остврено бодова Напомена
1. 10234 Чакаревић Лука, 2. тест 10
2. 10235 Вујић Стефан, 1. тест 19
3. 10237 Савић Тања, 2. тест 9
4. 10239 Цвијић Небојша, 2. тест 11 условно
5. 10243 Јоргић Елеонора, интегрално 15
6. 10244 Модрушан Игор, интегрално 17
7. 10250 Јанковић Младен, интегрално 19
8. 10252 Јањић Стефан, интегрално 19
9. 10253 Азарић Сергеј, интегрално 18
10. 10255 Дука Игор, 2. тест 10
11. 10256 Плавшић Момчило, интегрално 18
12. 10257 Вучић Ђорђе, 2. тест 15
13. 10264 Вучић Тихомир, интегрално 16
14. 10267 Гаврановић Дејан, 2. тест 13
15. 10270 Перишић Раде, 2. тест 8
16. 10271 Елезовић Фахрудин, 2. тест 11 условно
17. 10274 Ступар Стефан, 2. тест 11 условно
18. 10275 Кузмановић Јован, 2. тест 12
19. 10276 Лукић Слађана, 2. тест 13
20. 10277 Ђукановић Иван, интегрално 16
21. 10278 Мацура Марко, 2. тест 9
22. 10279 Ковачевић Тијана, интегрално 14
23. 10280 Милић Миленко, 2. тест 10
24. 10281 Прпић Ивана, 2. тест 14
25. 10283 Шетка Стеван, интегрално 12
26. 10284 Слијепчевић Сара, интегрално 15
27. 10286 Радинковић Владимир, 2. тест 10
28. 10287 Шиљак Филип, 2. тест 11 условно
29. 10289 Драшко Александар, 2. тест 10
30. 10290 Ђурановић Недељко, 1. тест 12
31. 10291 Благојевић Никола, интегрално 14
32. 10295 Јотановић Стефан, 2. тест 17
33. 10297 Власенко Зорана, интегрално 10
34. 10299 Јагузовић Лука, 2. тест 15
35. 10305 Бујак Игор, интегрално 14
36. 10309 Кнежевић Саша, интегрално 10
37. 10311 Бабић Алекса, 1. тест 16
38. 10315 Симић Ђорђе, 2. тест 12 условно
39. 10316 Станковић Огњен 2. тест 14
40. 10317 Ковачевић Петар, 1.тест 14
41. 10319 Гашић Дејан, 2. тест 12 условно
42. 10320 Сувајчевић Славиша, 2. тест 9
43. 10321 Тодић Александар, интегрално 13
44. 10327 Топић Никола, 2. тест 13
45. 10328 Салата Марко, интегрално 14
За пролазак на писменом дијелу испита потребно је остварити:
  • на поправном тесту минимално 12 бодова
  • на интегралном дијелу испита 21 бод.
  На усмени дио испита позивају студенти који су се електронски пријавили за 1. јануарски испитни термин и:
  • преко колоквијума положили оба теста
  • на поправном писменом положили један од неположених тестова
  • на поправном писменом условно положили један од неположених тестова
  • на интегралном писменом остварили довољан број бодова за пролаз.
  Увид у радове могућ је у уторак 9. 2. 2021. у Лабораторији за заваривање од 11 до 12 часова. Усмени дио испита одржаће се у Лабораторији за заваривање према распореду: Сриједа 10. 2. 2021. год. са почетком од 10.00 часова
индекс број Презиме и име
1. 10229 Кучинар Ана
2. 10232 Мисирача Љиљана
3. 10235 Вујић Стефан
4. 10238 Милетић Миленко
5. 10239 Цвијић Небојша
6. 10240 Ритан Никола
7. 10242 Аџић Јелена
8. 10251 Ивановић Даниел
9. 10257 Вучић Ђорђе
10. 10258 Шавија Марко
11. 10259 Митровић Стефан
12. 10261 Ђурић Ђорђе
13. 10262 Грујичић Слободан
14. 10263 Смајић Един
15. 10265 Поповић Лука
16. 10266 Ђурић Драшко
17. 10267 Гаврановић Дејан
18. 10268 Савић Николина
19. 10269 Маричић Уна
20. 10271 Елезовић Фахрудин
  Четвртак 11. 2. 2021. год. са почетком од 10.00 часова
индекс број Презиме и име
21. 10274 Ступар Стефан
22. 10275 Кузмановић Јован
23. 10276 Лукић Слађана
24. 10281 Прпић Ивана
25. 10287 Шиљак Филип
26. 10290 Ђурановић Недељко
27. 10293 Марјанац Милан
28. 10295 Јотановић Стефан
29. 10296 Мичета Михаило
30. 10299 Јагузовић Лука
31. 10300 Пејаковић Алекса
32. 10303 Гаковић Драган
33. 10307 Митровић Јовица
34. 10311 Бабић Алекса
35. 10315 Симић Ђорђе
36. 10316 Станковић Огњен
37. 10317 Ковачевић Петар
38. 10319 Гашић Дејан
39. 10327 Топић Никола
 
Резултати другог колоквијума, 4. 2. 2021.
Вујасин Дејан, 19,5/20
Керкез Драган, 18,9/20
Поповић Владана, 19/20
Шуњка Жељана, 19,5/20
Раковић Милан,
Ђукић Срећко, 17,5/20
Латиновић Немања, 17,5/20
Ђурић Симо, 18,7/20
Коларевић Ђорђе, 16/20
Ђурђевић Немања, 19,5/20
Бошњак Данијел, 19,5/20
Марковић Срђан, 20/20
Карановић Слободан, 20/20
Стојић Синиша, 17,5/20
Кељалић Неира, 17,5/20
Илић Санела, 19,5/20
Дедукић Јасмина, 17,3/20
Напомена: Студенти могу погледати радове у понедјељак, 8. 2. 2021. године у 13.00 часова
Писмени дио испита, заказан за 15. 2. 2021. године, одржаће се 19. 2. 2021. године са почетком у 9.00 часова у САЛИ 19.
Писмени дио испита, заказан за 12. 2. 2021. године, одржаће се 19. 2. 2021. године са почетком у 16 часова у АМФИТЕАТРУ.
Други колоквијум из програмирања ће се одржати у периоду од 9. до 12. децембра 2021. године. Студенти који желе да полажу колоквијум обавезни су да се пријаве путем линка https://forms.gle/MB9MUJkHiD1idz1z8 најкасније до суботе, 6. 2. 2021. године.
У понедјељак, 8. 2. 2021. године на сајту факултета биће објављен распоред студената по групама и термини група за полагање колоквијума.
Колоквијум могу полагати и студенти који су претходних година слушали предмет.
Писмени испит одржан 3. 2. положили су сљедећи студенти:
Стефан Јотановић, 60
Лазар Радић, 60
Љубиша Симић, 55
Слађана Лукић, 50
Даниел Ивановић, 45 условно
Ђорђе Ђурић, 45 условно
Срђан Радовановић, 45 условно
  Студенти који су положили први колоквијум 3. 2.
Андреј Јуришић, 75
Сара Слијепчевић, 57
Ђорђе ?(10315), 52
Данило Митрић, 47 условно
  Студенти који су остварили од 35 до 44 б. на првом колоквијуму
Никола Топић, 40
Алекса Ђурић, 35
  Студенти који су положили други колоквијум 3. 2.
Ђорђе Вучић, 50
Драган Гаковић, 45 условно
Игор Бујак, 45 условно
Дејан Гашић, 45 условно
Јована Гвоздрерац, 45 условно
Радови се могу погледати 5. 2. (петак) у 12 часова.
Резултати другог колоквијума одржаног 1. 2. 2021. године
Раца Душко, 31/45
 
Завршни испит одржаће се у уторак 9. 2. 2021. у 14.00 у сали 19.
Писмени испит одржан 28. 1. 2021.
Име и презиме Индекс   Успјех бодови
Лажетић Милица, 10175 2,1/3 28
Гајанин Милан, 10174 1,7/3  23
Дугоњић Михајло, 10187 1,4/3 19
Малешевић Драженко, 10126 1,4/3 19
Увид у радове могућ је у сриједу 3. 2. 2021. у 11.00 у кабинету наставника.
Резултати другог колоквијума, 2. 2. 2021.
Ристо Грмуша Шукало, 71/100
Кондић Марија, 54/100
Ђурђевић Јовица, 39/100
Напоменa: Студенти могу радове погледати у четвртак, 4. 2. 2021. од 8 до 9 часова.
Писмени испит одржан 27. 1. 2021. године, положили су сљедећи студенти:
Комненовић Ранко, 10056 75
Гвозден Марија, 10183 51
Ласић Заим, 9901 51
Амиџић Никола, 10059 51
Резултати другог колоквијума одржаног 29. 1. 2021. су:
9974 Недељко Стеванић, 6/20
Радови се могу погледати сриједом од 12 до 13 часова.
Други колоквијум одржан 28. 1. 2021. положили су сљедећи студенти:
Слободан Грујилић, 100
Андреј Јуришић, 80
Павле Стојановић, 80
Милана Палачковић, 75
Новак Панић, 75
Тијана Ковачевић, 70
Никола Топић, 70
Никола Шушак, 70
Сара Слијепчевић, 65
Лука Јагузовић, 65
Јелена Аџић, 60
Огњен Девић, 60
Небојша Цвијић, 55
Владан Аћимовић, 55
Марко Михаиловић, 52
Алекса Ђурић, 52
Лана Јовић, 50
Златко Гргец, 50
Лазар Радић, 50
Алекса Пејаковић, 50
Драшко Ђурић, 50
Срђан Радовановић, 48
Данило Митрић, 45 условно
Јован Ждрња, 45 условно
Давид Стојисављевић, 45 условно
Никола Ритан, 45 условно
Ђорђе Јовановић, 45 условно
Никола Амиџић, 45 условно
Давид Радукић, 45 условно
  Студенти који су остварили од 35 до 44 бодова.
Александра Бањац, 40
Марија Криваја, 35
Ђорђе Симић, 35
Сара Ћутковић, 35
Марко Шавија (?), 35
  Радови се могу погледати у уторак 2. 2. у 11 часова. Напомена: Бодови са оба колоквијума се сабирају, уколико је студент укупно освојио минимално 100 бодова и на сваком од колоквијума минимално 35 бодова, студент може приступити усменом дијелу испита.
Други колоквијум у четвртак, 4. 2. 2021. у 12.00 часова у сали 11 или 21.
Други колоквијум биће одржан у петак 5. 2. 2021. године у 9.00 часова.
Резултати колоквијума одржаног дана 25. 1. 2021.
Саша Шатара, 9544 35/35
Никола Радовановић, 9854 32/35
Данило Сантрач, 9971 27/35
Бобан Велега, 9900 19/35
Радови се могу погледати 2. 2. 2021. у 17 часова у рачунарском центру.
Други колоквијум у уторак, 2. 2. 2021. у 9.00 часова у сали 29.
Консултације одржаће се у петак 29. 1. 2021. у 15.00 у сали 11 или 19, (умјесто у 13 сати), како је претходно било заказано. Студенти који су предали графичке радове могу у овом термину да изврше увид у прегледане радове.
Усмени испити у јануарско-фебруарском року биће одржани 2. 3. и 16. 3. 2021. у сали 19  са почетком у 15 часова.
Усмени испити у јануарско-фебруарском року биће одржани 10. 2. и 24. 2. 2021. у сали 19  са почетком у 15 часова
Усмени испити у јануарско-фебруарском року биће одржани 11. 2. и 25. 2. 2021. у сали 19 са почетком у 15 часова.
Резултати другог колоквијума одржаног 28. 1. 2021. године Могући број бодова је 10.
Кузмић Маријана, 9/10
Лазић Угљеша, 8/10
Марковић Бојан, 7/10
Јокић Дајана, 7/10
Ступар Жељко, 7/10
Консултације одржаће се у петак 29. 1. 2021. у 13.00 у сали 11 или 19. Студенти који су предали графичке радове могу у овом термину да изврше увид у прегледане радове.
Колоквијум ће се одржати у сриједу 3. 2. у 15.00 у амфитеатру.
Резултати другог колоквијума одржаног 26. 1. 2021. године
Станишљевић Милица, 8/10
 
Резултати другог теста одржаног 25. 1. 2021.
Презиме и име индекс бодови
1. Кучинар Ана, 10229 15
2. Прерадовић Мирко, 10230 нпи
3. Пандуревић Стефан, 10231 нпи
4. Мисирача Љиљана, 10232 13
5. Корићанац Ана, 10233 11
6. Чакаревић Лука, 10234 11
7. Вујић Стефан, 10235 13
8. Ињац Ирина, 10236 нпи
9. Савић Тања, 10237 9
10. Милетић Миленко, 10238 12
11. Цвијић Небојша, 10239 10
12. Ритан Никола, 10240 17
13. Јотановић Николина, 10241 11
14. Аџић Јелена, 10242 16
15. Јоргић Елеонора, 10243 8
16. Модрушан Игор, 10244 10
17. Ђурђевић Немања, 10245 нпи
18. Ђаковић Иван, 10246 нпи
19. Сарајлић Рајко, 10247 8
20. Њежић Милан, 10248 7
21. Палачковић Давид, 10249 нпи
22. Јанковић Младен, 10250 10
23. Ивановић Даниел, 10251 17
24. Јањић Стефан, 10252 10
25. Азарић Сергеј, 10253 6
26. Јовчић Наташа, 10254 нпи
27. Дука Игор, 10255 6
28. Плавшић Момчило, 10256 нпи
29. Вучић Ђорђе, 10257 10
30. Шавија Марко, 10258 14
31. Митровић Стефан, 10259 15
32. Судар Никола, 10260 15
33. Ђурић Ђорђе, 10261 16
34. Грујичић Слободан, 10262 17
35. Смајић Един, 10263 12
36. Вучић Тихомир, 10264 6
37. Поповић Лука, 10265 12
38. Ђурић Драшко, 10266 15
39. Гаврановић Дејан, 10267 8
40. Савић Николина, 10268 15
41. Маричић Уна, 10269 13
42. Перишић Раде, 10270 11
43. Елезовић Фахрудин, 10271 9
44. Грабовица Семир, 10272 нпи
45. Лацић Карло, 10273 9
46. Ступар Стефан, 10274 11
47. Кузмановић Јован, 10275 9
48. Лукић Слађана, 10276 10
49. Ђукановић Иван, 10277 10
50. Мацура Марко, 10278 10
51. Бањац Александра, 10330 13
52. Станковић Алекса, 10332 8
 
Презиме и име индекс бодови
1. Ковачевић Тијана, 10279 10
2. Милић Миленко, 10280 8
3. Прпић Ивана, 10281 9
4. Убовић Марко, 10282 5
5. Шетка Стеван, 10283 нпи
6. Слијепчевић Сара, 10284 11
7. Карановић Радомирко, 10285 нпи
8. Радинковић Владимир, 10286 5
9. Шиљак Филип, 10287 8
10. Којић Петар, 10288 нпи
11. Драшко Александар, 10289 10
12. Ђурановић Недељко, 10290 12
13. Благојевић Никола, 10291 нпи
14. Тодорић Жељко, 10292 7
15. Марјанац Милан, 10293 17
16. Мајсторовић Марко, 10294 11
17. Јотановић Стефан, 10295 11
18. Мичета Михаило, 10296 13
19. Власенко Зорана, 10297 8
20. Бабић Владимир, 10298 10
21. Јагузовић Лука, 10299 10
22. Пејаковић Алекса, 10300 12
23. Кочић Јована, 10301 12
24. Рангелов Марко, 10302 9
25. Гаковић Драган, 10303 14
26. Костић Немања, 10304 7
27. Бујак Игор, 10305 7
28. Јовић Лана, 10306 нпи
29. Митровић Јовица, 10307 12
30. Крагуљ Владана, 10308 12
31. Кнежевић Саша, 10309 4
32. Милијевић Никола, 10310 11
33. Бабић Алекса, 10311 13
34. Баровић Александар, 10312 нпи
35. Панић Новак, 10313 16
36. Кременовић Алекса, 10314 8
37. Симић Ђорђе, 10315 11
38. Станковић Огњен, 10316 11
39. Ковачевић Петар, 10317 15
40. Палачковић Милана, 10318 нпи
41. Гашић Дејан, 10319 5
42. Сувајчевић Славиша, 10320 нпи
43. Тодић Александар, 10321 нпи
44. Пебић Јован, 10322 нпи
45. Стојановић Ацо, 10323 11
46. Ђурић Саша, 10324 11
47. Петковић Реља, 10325 нпи
48. Жутић Ведран, 10326 нпи
49. Топић Никола, 10327 10
50. Салата Марко, 10328 нпи
51. Валентић Стефан, 10329 нпи
52. Јокић Стана, 10331 нпи
Прошли су студенти који су остварили минимално 12 или више бодова. Увид у радове у уторак 2. 2. 2021. од 11 до 12 часова.
Почетак другог колоквијума заказаног за 28.1. се помјера са 12 часова на 13.30 због одржавања сједнице Научно-наставног вијећа.
Испит одржан 25. 1. 2021.
Индекс Студент тест 1 тест 2
10115 Јунгић Милана, 25,5
10225 Лендић Борис, 17,5
10073 Криваја Марија, 10
Максималан број бодова по тесту је 35,00. Довољан број бодова за пролаз по тесту је 17,5. Радови се могу погледати у кабинету предметног асистента у сриједу, 27. 1. 2021. године од 10.30 до 11.15 часова.
Усмени испит ће се одржати 3. 2. 2021. од 18.00 часова у амфитеатру.
Могући број бодова је 20.
Р. б. Бр. индекса Име и презиме Бодови
1. 10005 Радовановић Срђан, -
2. 10090 Стоисављевић Давид, 3
3. 10125 Мирковић Оливер, 9
4. 10160 Предић Михајло, -
5. 10229 Кучинар Ана, 11
6. 10230 Прерадовић Мирко, -
7. 10231 Пандуревић Стефан, -
8. 10232 Мисирача Љиљана, 6
9. 10233 Корићанац Ана, 4
10. 10234 Чакаревић Лука, 9
11. 10235 Вујић Стефан, 10
12. 10236 Ињац Ирина, 6
13. 10237 Савић Тања, -
14. 10238 Милетић Миленко, 6
15. 10239 Цвијић Небојша, -
16. 10240 Ритан Никола, 6
17. 10241 Јотановић Николина, 7
18. 10242 Аџић Јелена, 15
19. 10243 Јоргић Елеонора, 6
20. 10244 Модрушан Игор, 5
21. 10245 Ђурђевић Немања, -
22. 10246 Ђаковић Иван, 4
23. 10247 Сарајлић Рајко, 4
24. 10248 Њежић Милан, 11
25. 10249 Палачковић Давид, -
26. 10250 Јанковић Младен, 5
27. 10251 Ивановић Даниел, 12
28. 10252 Јањић Стефан, 7
29. 10253 Азарић Сергеј, -
30. 10254 Јовчић Наташа, -
31. 10255 Дука Игор, 7
32. 10256 Плавшић Момчило, -
33. 10257 Вучић Ђорђе, 10
34. 10258 Шавија Марко, 5
35. 10259 Митровић Стефан, 13
36. 10260 Судар Никола, 14
37. 10261 Ђурић Ђорђе, 6
38. 10262 Грујичић Слободан, 17
39. 10263 Смајић Един, 10
40. 10264 Вучић Тихомир, 5
41. 10265 Поповић Лука, 12
42. 10266 Ђурић Драшко, 6
43. 10267 Гаврановић Дејан, 3
44. 10268 Савић Николина, 7
45. 10269 Маричић Уна, 3
46. 10270 Перишић Раде, 4
47. 10271 Елезовић Фахрудин, 6
48. 10272 Грабовица Семир, -
49. 10273 Лацић Карло, 6
50. 10274 Ступар Стефан, 9
51. 10275 Кузмановић Јован, 7
53. 10276 Лукић Слађана, 12
54. 10277 Ђукановић Иван, 6
55. 10278 Мацура Марко, 5
56. 10279 Ковачевић Тијана, 6
57. 10280 Милић Миленко, -
58. 10281 Прпић Ивана, 6
59. 10282 Убовић Марко, 6
60. 10283 Шетка Стеван, -
61. 10284 Слијепчевић Сара, 3
62. 10285 Карановић Радомирко, -
63. 10286 Радинковић Владимир, -
64. 10287 Шиљак Филип, 4
65. 10288 Којић Петар, 7
66. 10289 Драшко Александар, 6
67. 10290 Ђурановић Недељко 8
68. 10291 Благојевић Никола 11
69. 10292 Тодорић Жељко, 6
70. 10293 Марјанац Милан, 11
71. 10294 Мајсторовић Марко, 2
72. 10295 Јотановић Стефан, 12
73. 10296 Мичета Михаило, 10
74. 10297 Власенко Зорана, 3
75. 10298 Бабић Владимир, 6
76. 10299 Јагузовић Лука, 4
77. 10300 Пејаковић Алекса, 2
78. 10301 Кочић Јована, 9
79. 10302 Рангелов Марко, 3
80. 10303 Гаковић Драган, -
81. 10304 Костић Немања, 5
82. 10305 Бујак Игор, 3
83. 10306 Јовић Лана, 5
84. 10307 Митровић Јовица, 15
85. 10308 Крагуљ Владана, 9
86. 10309 Кнежевић Саша, 4
87. 10310 Милијевић Никола, -
88. 10311 Бабић Алекса, 5
89. 10312 Баровић Александар, -
90. 10313 Панић Новак, 12
91. 10314 Кременовић Алекса, 2
92. 10315 Симић Ђорђе, 10
93. 10316 Станковић Огњен, 1
94. 10317 Ковачевић Петар, 13
95. 10318 Палачковић Милана, 6
96. 10319 Гашић Дејан, -
97. 10320 Сувајчевић Славиша, 5
98. 10321 Тодић Александар, -
99. 10322 Пебић Јован, -
100. 10323 Стојановић Ацо, -
101. 10324 Ђурић Саша, 12
102. 10325 Петковић Реља, -
103. 10326 Жутић Ведран, 3
104. 10327 Топић Никола, 10
105. 10328 Салата Марко, -
106. 10329 Валентић Стефан, -
107. 10330 Бањац Александра, -
108. 10331 Јокић Стана, 5
Напомена: Радови се могу погледати у сриједу 27. 1. од 12.00 до 14.00 у кабинету А2-22. Студенти који нису предали индексе на потпис, могу их предати у овом термину прегледа радова.
Други колоквијум одржаће се у петак, 29. 1. 2021. године у термину од 9 до 11 часова.
Сви студенти који немају попис, a присуствовали су настави у школској 2020/21. могу доставити индекс на потпис у понедељак 25. 1. 2021. од 12.00 до 14.00 код предметног асистента (кабинет А2-22).
Други колоквијум одржаће се у понедељак 1. 2. 2021. у АМФИТЕАТРУ, за обе групе, са почетком у 14.00.
Други колоквијум биће одржан 28. 1. са почетком у 12 часова у амфитеатру.
Рeзултaти другог колоквијума одржаног 12. 1. 2021. гoдинe су:
Марковић Срђан, 10095 20/20
Илић Санела, 10036 18,5/20
Латиновић Немања, 10011 16,5/20
Сантрач Данило, 9971 15,5/20
Стојић Синиша, 10065 15/20
Вујасин Дејан, 10107 14/20
Слободан Карановић, 9998 14/20
Павловић Никола, 991 13,5/20
Поповић Владана, 10014 12/20
Љевар Срђан, 9978 12/20
Тимарац Бојан, 10109 12/20
Нинић Миле, 8796 10,5/20
Шарић Немања, 10033 10/20
Багић Новица, 9185 условно
Вујасиновић Александар, 10106 условно
Ђурђевић Немања, 10009 8,5/20
Ђукић Александар, 9386 8/20
Ђукић Срећко, 9835 7,5/20
Ковачевић Борјан, 10012 5,5/20
Живковић Борис, 9625 4/20
Пилић Младен, 9878 4/20
 
Резултат првог колоквијума поправни одржаног 18. 1. 2021.  Бојана Мазалица,               51/100 Напомена: Студенти могу радове погледати у уторак, 26. 1. 2021.  од 8 до 9 часова.
Други колоквијум биће одржан у понедјељак 1. 2. 2021. године у 8.00 часова.
Резултати усменог дијела испита одржаног 13. 1. 2021. године
Јелена Рудоњић, 6
Љубомир Делић, 13 бТ
Невена Грабљић, 11 бТ
 
Други колоквијум биће одржан 25. 1. 2021. године у 12.00 часова у амфитеатру.
Резултати колоквијума одржаног дана 12. 1. 2021. су:
Жељко Ступар, 9932 24/24
Дајана Јокић, 9877 17/24
Душко Раца, 9986 16/24
Маријана Кузмић, 9959 12/24
Недељка Радман, 9829 11/24
Младен Ђерић, 9985 11/24
Душко Дошен, 9683 6/24
Небојша Сувајчевић, 9546 0/24
Радови се могу погледати 15. 1. 2021. у 17 часова у лабораторији за Аутоматизацију.
Вјежбе заказане за петак, 15. 1. 2021. године помјерају се са 10.15 на 17.15 часова.
Први колоквијум поправни у понедјељак, 18. јануара 2021. у 15.00 часова у сали 29. Студенти који желе изаћи на овај колоквијум треба да се јаве предметном наставнику у петак 15. јануара електронском поштом или телефоном (од 8 до 13 часова).
Излазни коликвијум за лабораторијске вјежбе одржаће се 15. 1. 2021. За групу Г1 колоквијум почиње у 8.15 часова а за групу Г2 у 9.40 часова.
Други колоквијум ће се одржати 22. 1. 2021. За групу Г2 колоквијум почиње у 8.15. часова а за групу Г1 у 9.55 часова.
Студенти који обнављају годину а планирају полагати други колоквијум дужни су да се јаве предметном асистенту до 20. 1. 2021.
Резултати првог колоквијума одржаног 27. 11. 2014.
Редни број Презиме и име Индекс Присуство

Графички (бодова)

Задаци З1 (маx 12) Теорија Т1 (маx 8)
1 2 3
1. Ајдер Јелена, 10182 5 5 2 2
2. Амиџић Никола, 10059 5 5 3 3
3. Бајић Алекса, 9841 5 5 4 4
4. Бјељац Дејан, 10022 5 5 4 1
5. Бранковић Никола, 10037 5 5 4 4 2 5
6. Бундало Драган, 10021 5 5 4 4
7. Ћалић Јован, 10131 5 5 4 4
8. Чолић Бојана, 10189 5 5 2 1
9. Гајанин Милан, 10174 5 5 2 5
10. Грбић Софија, 10052 5 5 3 4
11. Илишевић Никола, 9853 5 5 3 2
12. Јоканић Борис, 9977 5 5 5 5 4 0
13. Јовановић Немања, 10055 5 5 4 3
14. Јунгић Милана, 10115 5 5 2 4
15. Кајтез Илија, 9573 5 4 8 5
16. Коменовић Ранко, 10056 5 5 0 0
17. Милановић Милева, 10051 5 5 6 5
18. Миливојша Драган, 10192 5 5 2 4
19. Миљић Дарко, 10124 5 5 3 4
20. Пилиповић Дејан, 10156 5 5 12 6
21. Радановић Слађан, 9970 5 5 6 4
22. Радовановић Горан, 10054 5 5 5 4 7 3
23. Радукић Давид, 10010 5 5 6 6
24. Савић Немања, 9898 5 5 2 4
25. Шавија Недељко, 10144 5 5 3 1
26. Шкрбић Марко, 9881 5 5 11 7
27. Станојевић Недељко, 10000 5 5 0 4
28. Стојановић Павле, 10077 5 5 4 4
29. Тешић Сузана, 10150 5 5 3 2
30. Тица Тамара, 10034 5 5 2 2
31. Тодоровић Марина, 10158 5 5 3 5
32. Вујасин Дејан, 10173 5 5 6 5
33. Вујасин Срђан, 10196 5 5 9 3
34. Живковић Душан, 10195 5 4 2 2
Радови се могу погледати код предметног асистента у сриједу 13. 1. 2021. од 12.00 до 14.00 часова. Задатке су положили студенти који имају 6 и више бодова. Теорију су положили студенти који имају 4 и више бодова.
Резултати првог колоквијума одржаног 28. 12. 2020. године
Ђерић Младен, 12/24 – положио
Раца Душко, 10/24 – положио условно
Обавјештавају се студенти прве године, да ће дана 11. 1. 2021. године бити одржане вјежбе у термину предавања, док ће у уторак 12. 11. 2021. бити одржана предавања, у термину вјежби.
Настава предвиђена за уторак, 12. 1. 2021. неће се одржати, а надокнадиће се у понедјељак, 18. 1. 2021. од 8 до 13 часова.
Резултати првог колоквијума одржаног 29. 12. 2020. Положили су:
Савић Михајло, 29/30
Савић Младен, 28/30
Марјановић Зоран, 27,5/30
Васић Јадранка, 27,5/30
Кнежевић Борислав, 23/30
Гвозден Ана, 22,5/30
Милинковић Срђан, 20/30
Врекић Јелена, 18/30
 
Резултати првог колоквијума одржаног 28. 12. 2020. Положили су:
Марјановић Зоран, 28/30
Кнежевић Борислав, 27,5/30
Савић Младен, 26,5/30
Савић Михајло, 25/30
Амиџић Горан, 22/30
Гвозден Ана, 22/30
Панић Мићо, 22/30
Милинковић Срђан, 21/30
Марић Марко, 20,5/30
Радонић Саша, 20/30
Бабић Тодор, 17,5/30
Стјепановић Бранка, 17,5/30
Први колоквијум одржан 23. 12. 2020. Резултати:
Немања Шарић, 100
Милан Ђурић, 95
Борјана Ковачевић, 80
Милан Кандић, 80
Ђорђе Зељковић, 75
Ђорђе Митровић, 75
Маријана Бабић, 70
Ружица Хајдер, 70
Дејан Пилиповић, 65
Стефан Шкрбић, 65
Срђан Вујасин, 60
Санела Илић, 60
Милева Милановић, 55
Маја Пејић, 55
Игор Танасић, 50
Стефан Стојановић, 45
Драженко Малешевић, 35
Бојан Стојчић, 35
Марија Гвозден, 35
Немања Штековић, 35
Марко Дујаковић, 35
Резултати првог колоквијума, 30. 12. 2020.
Кондић Марија, 82/100
Ристо Грмуша Шукало, 76/100
Ђурђевић Јовица, 66/100
Мазалица Бојана, 45/100
Напомене:
  1. Студенти могу радове погледати у понедјељак, 18. 1. 2021. послије наставе.
  2. Студенти који немају више од 50 % поена и студенти који нису изашли на колоквијум могу изаћи на поправни који ће се одржати у понедјељак, 18. јануара 2021. у 15.00 часова у сали 29 (потребно се раније јавити предметном наставнику).
Резултати првог колоквијума, одржаног 30. 10. 2020.
Татјана Тешић, 14/14
     
Резултати првог колоквијума одржаног 30. 12. 2020.
Вујасин Дејан, 17,6/20
Керкез Драган, 16,2/20
Поповић Владана, 14,1/20
Шуњка Жељана, 13,5/20
Раковић Милан, 6,0/20
Ђукић Срећко, 11,0/20
Латиновић Немања, 18,8/20
Ђурић Симо, 15,0/20
Коларевић Ђорђе, 12,5/20
Ђурђевић Немања, 14,8/20
Бошњак Данијел, 15,1/20
Марковић Срђан, 18,5/20
Карановић Слободан, 17,0/20
Стојић Синиша, 17,2/20
Кељалић Неира, 16,6/20
Илић Санела, 19,0/20
Дедукић Јасмина, 18,0/20
Напомена: Студенти могу погледати радове у петак, 15. 1. 2021. године у 14.00 часова
Резултати писменог дијела испита одржаног 23. 12. 2020.
Рудоњић Јелена, тест 1 15/21
Кајтез Јелена, тест 1 14/21
Рајилић Огњен, тест 2 16/24
Резултати првог колоквијума одржаног 25. 12. 2020.
1. 9903 Огњен Гојић,
2. 10000 Недељко Станојевић, 4
3. 10005 Срђан Радовановић, 4
4. 10007 Николина Симић,
5. 10015 Љубиша Симић, 3
6. 10027 Селдин Капић, 4
7. 10034 Тамара Тица, 4
8. 10041 Стефан Хаитал, 0
9. 10046 Дуња Шобот,
10. 10052 Софија Грбић, 0
11. 10056 Ранко Kомненовић, 11
12. 10059 Никола Амиџић, 8
13. 10069 Ренато Бањац, 11
14. 10070 Драгана Кнежевић,
15. 10076 Андреј Јуришић, 8
16. 10079 Далибор Зеленика, 0
17. 10098 Теа Поповић, 0
18. 10100 Мирјана Тешановић, 0
19. 10101 Верица Цвијановић,
20. 10102 Јован Ждрња, 15
21. 10113 Јелена Делић,
22. 10114 Данијела Симић,
23. 10115 Милана Јунгић, 16
24. 10116 Саша Макарић, 27
25. 10118 Андреј Копања,
26. 10123 Немања Штековић, 11
27. 10124 Дарко Миљић, 1
28. 10126 Драженко Малешевић, 2
29. 10126 Милан Кондић,
30. 10131 Јован Ћалић, 0
31. 10132 Игор Танасић, 11
32. 10133 Алекса Ђурић, 4
33. 10135 Душан Живковић,
34. 10136 Милан Кондић, 7
35. 10140 Стефан Ждерић, 12
36. 10142 Милица Бороденко, 30
37. 10144 Недељко Шавија, 7
38. 10146 Крстина Стојичић,
39. 10149 Лазар Радић,
40. 10150 Сузана Тешић, 10
41. 10156 Дејан Пилиповић, 30
42. 10158 Марина Тодоровић, 23
43. 10162 Саша Регода,
44. 10163 Кристијан Тривуновић, 15
45. 10164 Стефан Шкрбић, 20
46. 10165 Сњежана Петковић, 7
47. 10166 Милица Сараџић, 11
48. 10167 Никола Шобот, 0
49. 10169 Николина Ћорић, 3
50. 10170 Ђорђе Зељковић,
51. 10173 Вујасин Дејан, 11
52. 10174 Милан Гајанин, 5
53. 10175 Милија Лажетић, 0
54. 10176 Милош Пејић, 0
55. 10177 Мануел Антешевић, 0
56. 10179 Бојана Милошевић, 7
57. 10179 Лазар Радић, 7
58. 10181 Јелена Вујичић, 16
59. 10182 Јелена Ајдар, 0
60. 10183 Марија Гвозден, 0
61. 10184 Дејан Миљановић,
62. 10188 Даријо Миланко,
63. 10189 Бојана Чолић, 2
64. 10192 Драган Миливојша, 1
65. 10193 Татјана Мајкић,
66. 10194 Саша Гарић,
67. 10196 Срђан Вујасин,
68. 10198 Снежана Тошић, 0
69. 10199 Игор Лончар,
70. 10201 Милош Ђукић, 1
71. 10202 Владан Вукојевић,
72. 10206 Петар Гашић,
73. 10208 Ђорђe Митровић, 15
74. 10209 Сара Лазић, 15
75. 10217 Ања Ђукић, 11
76. 10218 Маја Пејић, 15
77. 10221 Стево Шувира, 11
78. 10223 Адам Ковачић, 15
79. 10224 Сара Ћутковић, 16
80. 10225 Борис Лендић, 15
81. 10134 Дејан Маврак,
Увид у радове је у сриједу 30. 12. 2020. од 16 до 17 и у понедјељак 11. 1. 2021. од 12 до 13.
Резултати првог колоквијума
Група Презиме и име Први задатак Други задатак Трећи задатак Укупно
А Поповић Владана, 20 0 40 60
Ђукић Александар, 2 0 2 4
Латиновић Немања, 20 40 36 96
Стојановић Стефан, 7,5 40 36 83,5
Нинић Миле, 0 15 30 45
Стојић Синиша, 20 0 40 60
Ђурђевић Немања, 10 0 0 10
Ковачевић Борјана, 5 30 0 35
Ђукић Срећко, 0 0 0 0
Шуњка Жељана, 16 5 0 21
Мујкић Лејла, 5 5 0 10
Б Илић Санела, 10 18 36 64
Вујасиновић Александар, 16 30 40 86
Павловић Никола, 12 0 40 52
Савић Мирна, 20 0 30 50
Шарић Немања, 11 17 0 28
Тимарац Бојан, 15 21 30 66
Љевар Срђан, 20 24 40 84
Дедукић Јасмина, 16 13 36 65
Вујасин Дејан, 18 30 40 88
Убовић Новак, 11 0 5 16
Марковић Срђан, 20 40 40 100
 
Студенти групе Г2 ће имати вјежбе сутра (31. 12) са почетком у 8.30. у амфитеатру.
Апсолвентски рок, децембар 2020. Писмени дио испита нико није положио. Усмени испит за апсолвенте биће одржан у сриједу, 13. јануара 2021. у 13 сати у амфитеатру.
Вјежбе заказане за сриједу, 30. 12. 2020. године неће се одржати.
Вјежбе ће бити надокнађене у суботу, 16. 1. 2021. године према сљедећем распореду:
Група 2: од 9.00 до 10.30
Група 3: од 10.45 до 12.00
Група 4: од 12.15 до 13.45
Први колоквијум и писмени апсолвентски испит предвиђени за данас помјерају се за сутра, сриједа, 30. децембар 2020. са почетком у 14.30 часова у сали 29.
Резултати писменог дијела испита из предмета, одржаног 23. 12. 2020. године.
Немања Радић, 17/30
Милан Драгишић, 15/30
Милош Стојаковић, 8/30
Усмени дио испита одржаће се у договору са предметним наставником.
Испит заказан за понедјељак, 28. децембар 2020. помјера се за уторак, 29. децембар 2020. у 15.00 часова у сали 29.
Резултати писменог испита од 12. 12. 2020.
Јован Марић,             23/35 бодова
Усмени испит одржаће се у уторак, 29. 12. 2020. у 11 сати.
Први колоквијум у сриједу, 30. децембра 2020. године у 14.00 часова у сали С-11.
Колоквијум бр. 1 ће се одржати у сриједу 30. 12. 2020. са почетком у 14.15 часова у амфитеатру. Право на излазак на колоквијум имају само они студенти који су предали 1. графички рад. Задњи термини за предају 1. графичког рада су:
  • понедељак 28. 12. 2020. од 9.45 до 11.45 часова и
  • сриједа 30. 2020. од 12.00 до 14.00 часова,
у кабинету предметног асистента.
Резултати првог колоквијума одржаног 15. 12. 2020. године су:
Поповић Владана, 10014 20/20
Љевар Срђан, 9978 19/20
Марковић Срђан, 10095 19/20
Шарић Немања, 10033 19/20
Стојић Синиша, 10065 18/20
Ђурђевић Немања, 10009 18/20
Нинић Миле, 8796 18/20
Сантрач Данило, 9971 18/20
Илић Санела, 10036 18/20
Вујасин Дејан, 10107 17,5/20
Јасмина Дедукић, 9975 17,5/20
Жељана Шуњка, 9909 16,5/20
Немања Латиновић, 10011 16,5/20
Слободан Карановић, 9998 16/20
Александар Вујасиновић, 10106 15,5/20
Бојан Тимарац, 10109 15,5/20
Новица Багић, 9185 11,5/20
Борјан Ковачевић, 10012 11/20
Младен Пилић, 9878 11/20
Срећко Ђукић, 9835 10/20
Владан Аџић, 9597 9/20
Александар Ђукић, 9386 8/20
Борис Живковић, 9625 2/20
Резултати испита одржаног 21. 12. 2020. године Бодирога Наташа – положила
Резултати испита одржаног 14. 12. 2020. године Мрђа Бојан,                 29,5/83,5