Распоред предавања за прву годину

 СЕМЕСТАР II (од 25. 2. 2019. до 14. 6. 2019. године)

Вријеме Понедјељак Уторак Сриједа Четвртак Петак
8.15  

Материјали II
В – (Г3+Г4) - Амф.

МАТЕМАТИКА II
П – (Г1+Г2) - Амф.
Производне технологије
В – Г4 - С11

МАТЕМАТИКА II
П – (Г3+Г4) - Амф.
Отпорност материјала
В – Г2 - С11

Математика II
В – Г2 - Амф.
9.15

МЕХАНИКА II
П – Амф.

Материјали II
В – (Г3+Г4) - Амф.

МАТЕМАТИКА II
П – (Г1+Г2) - Амф.
Производне технологије
В – Г4 - С11
МАТЕМАТИКА II
П – (Г3+Г4) - Амф.
Отпорност материјала
В – Г2 - С11
Математика II
В – Г2 - Амф.
10.15 МЕХАНИКА II
П – Амф.
МАТЕРИЈАЛИ II
П – Амф.
Отпорност материјала
В – (Г3+Г4) - С11

МАТЕМАТИКА II
П – (Г3+Г4) - Амф.
Отпорност материјала
В – Г2 - С11

Математика II
В – Г2 - Амф.
11.15 ПРОИЗВОДНЕ ТЕХНОЛОГИЈЕ
П – Амф.
МАТЕРИЈАЛИ II
П – Амф.
Отпорност материјала
В – (Г3+Г4) - С11
Производне технологије
В – Г1 - С29

  Механика II
В – Амф.

Математика II
В – Г1 - Амф.
Производне технологије
В – Г2 - С11

12.15 ПРОИЗВОДНЕ ТЕХНОЛОГИЈЕ
П – Амф.
  Отпорност материјала
В – (Г3+Г4) - С11
Производне технологије
В - Г1 - С29

Механика II
В – Амф.

Математика II
В – Г1 - Амф.
Производне технологије
В – Г2 - С11
13.15   ОТПОРНОСТ МАТЕРИЈАЛА
П - Амф.
    Математика II
В – Г1 - Амф.
14.15 Материјали II
В – (Г1+Г2) - Амф.
Производне технологије
В – Г3 - С11
ОТПОРНОСТ МАТЕРИЈАЛА
П – Амф.

Математика II
В – Г3 - С11

Математика II
В – Г4 - Амф.
Отпорност материјала
В - Г1 - С11
 
15.15 Материјали II
В – (Г1+Г2) - Амф.
Производне технологије
В – Г3 - С11
ОТПОРНОСТ МАТЕРИЈАЛА
П – Амф.
Математика II
В – Г3 - С11
Математика II
В – Г4 - Амф.
Отпорност материјала
В – Г1 - С11
 
16.15     Математика II
В – Г3 - С11
Математика II
В – Г4 - Амф.
Отпорност материјала
В – Г1 - С11
 

Легенда:

П – ПРЕДАВАЊА, В – вјежбе
Амф. – Амфитеатар; С11 – салe на првом спрату Блок А 
Г1 – Г4 – групе за предавања и вјежбе формиране су према бројевима индекса

У првој седмици наставе одржавају се само ПРЕДАВАЊА, вјежбе се реализују од друге седмице, 4. 3. 2019. године према распореду.

 

Распоред наставе за студенте Машинског факултета – предмет СПОРТ, љетни семестар 2018/19.

Понедјељак Сриједа Четвртак Петак
Пливање
доц. др Горан Пашић
(Градски базен)
13.00 – 14.00
14.00 – 15.00
Дворански спортови
доц. др Кристина Пантелић Бабић
Фитнес
мр Саша Марковић (кабинет 28)
14.30 – 16.00
 Спортско пењање
доц. др Жељко Вукић
(ПК Екстрим – кампус)
13.45 – 15.15
 Пливање
доц. др Горан Пашић
(Градски базен)
13.00 – 14.00
14.00 – 15.00
       

Обавезна опрема:
1. За Пливање: пливачка капа , купаће гаћице (М) и костим (Ж) за купање.
2. За активности Фитнес кабинет, Дворански спортови и Спортско пењање:
Спортска опрема (намјенска спорстка обућа, мајица, шорц, тренeрка, хеланке).

 

1. Планинарење и логоровање, Н.П. Сутјеска, 7 дана, јун 2019.
2. Периодична пјешачења, Бања Лука
Додатне активности (за тачку 1. обавезна најава на +387 51 312-280, секретаријат ФФВиС)

 

Контакт

  • Универзитет у Бањој Луци
  • Војводе Степе Степановића 71
  • 78000 Бања Лука
  • Република Српска
  • Босна и Херцеговина

 

  • Централа: + 387 (0)51 433 000
  • Факс: + 387 (0)51 465 085
  • Студентска служба: + 387 (0)51 433 030

Друштвене мреже

Пронађите Факултет на друштвеним мрежама